Kahramanmaraş'ta eşinin, başka bir adama kaçtığını anlatan adam, programda Hatice ve Ahmet ile ilgili olayları anlattı.

ATV ekranlarında yayınlanan 'Esra Erol'da' programı, her gün yeni bir olay gündeme geliyor.

Programda bu kez de skandal bir olay yaşandı.

Kahramanmaraş yardım eli bekliyor Kahramanmaraş yardım eli bekliyor

Programa Kahramanmaraş'tan katılan konuklardan Ümit Bey, eşi Hatice'nin Ahmet Çolak'a kaçtığını ifade ederek programa katıldı.

Eşinin kaçtığını anlatan adam, hem stüdyodakileri hem de ekran başında programı izleyenleri şaşkına uğrattı.

Çocukları devletin almasını isteyen Ümit Bey, kendisinin fabrikada yaşadığını söyledi. Ahmet ile eşinin Adana’nın bir ilçesinde 10 aydır çadırda yaşadıklarını söyledi. Karısının evden kaçarken pantolununu bile çaldığını dile getirdi.

2 çocuğunun olduğunu ve eğitimlerini göremediklerini belirten Ümit bey, çocuklarının okula gitmediklerini belirtti. Yollu, eşinin sosyal medya platformlarını çok aktif kullandığını iddia ederek kendisinin Ahmet Çolak ile birlikte evlerini soyduklarını ifade etti.

Ahmet Çolak'ın daha önce de evli olduğunu ve çocuklarını olduğunu söyleyen Ümit Yollu'nun iddiaları üzerine Ahmet Çolak canlı yayına bağlandı. Ahmet Çolak yaptığı açıklamada Ümit Yollu'nun iddialarını doğrularken, Ahmet Çolak "Şubat 2021'den beri Hatice ile beraberiz. Ümit Yollu'yu tanıyorum. Evliyim ama boşanma aşamasındayım. Benim 4 çocuğum var. Eşim şuan ailesiyle yaşıyor. Baştan beri eşim benim Hatice ile ilişkim olduğunu biliyor. Çocukların 2'si annesinde, diğer ikisi ise bende kalıyor. Benim eşim bana boşanma davası açtı" ifadelerini kullandı.

Hatice ile ilişki yaşadığını kabul eden Ahmet Çolak yaptığı açıklamada Hatice'nin ev aradığını o dönem tanıştıklarını söyledi. Ümit Yollu için "Adam olsaydı da karısını başka yere sokmasaydı" ifadelerini kullandı. 

Hatice Yollu da canlı yayına bağlanırken Ahmet Çolak'ın söylediği herşeyin doğru olduğunu bu şekilde tanıştıklarını henüz nikah kıymadıklarını söyledi. 

Ahmet Çolak'ın eşi yaptığı açıklamada "Ben Ümit'i bu kadından bir türlü kurtaramadım. Madem bu adam gibi adammış da başka kadını yanına alırken 25 yıllık karısını sokağa mı atmış. Bunlar 10 aydır ilişki yaşıyorlar. Çocukların 4'ü onda ikisi bende yaşıyor. Toplamda 6 çocuğumuz var" ifadelerini kullandı. 

Ümit Yollu eşinin kendisini elektrikçi diye tanıştırdığı Ahmet Çolak ile kaçtığını söyledi. Evinde ne var ne yoksa herşeyi çalıp, çocuklarıyla beraber kaçtıklarını söyledi. 10 aydır çocuklarını görmediğini vermediğini ve çocuklarını almak istediğini söyledi.