Esra Erol programında yaşanan son dakika gelişmeleri vatandaşlar tarafından yakından takip ediliyor. 7 Kasım tarihinde eşinin evi terk edip gittiğini söylemiş, eşinden sürekli şiddet gördüğünü, çocukların da sürekli dövüldüğünü öne süren Kahramanmaraşlı Hasan Yurtalan Esra Erol'ın programına başvurdu. Programda ortaya atılan iddialar ortalığı karıştırırken Hasan Yurtalan'ın söyledikleri ise izleyiciyi şoke etti.

Karısının çocukların doğumundan sonra çok değiştiğini telefonda başka birileriyle görüştüğünü de iddia eden Yurtalan, aile huzurunun eşinin ailesi tarafından bozulduğunu iddia etti. Canlı yayınlanan programa kayınvalidesi ile telefonda görüşen Hasan önceki programda ''Ben kızınızı değil, kızınız beni kaçırdı'' diyerek dikkat çekmişti.

''BALDIZIM YILAN GİBİ''

Dün yayınlanan canlı yayında da baldızıyla yüzleşen Hasan, ''Benim evliliğimi siz bitirdiniz. Yılan gibi nereden çıkacağını bekliyorum. Ailesi bizim aramızı bozdu'' dedi. Bunun üzerine eşine sinirlenen Nurten eşi Hasan'a ''Yalan söyleme senin ailen arayı bozdu. Ablamı suçlama'' dedi. Hasan Yurtalan eşine yönelik olarak ise ''Senden boşandığım gün dinime imanıma çiftetelli oynacağım'' ifadelerini kullandı.

Hasan Yurtalan son olarak ''Benim derdim çocuklarım. Onları bu kadından almak istiyorum. Çocuklarım bu kadının elinde perişan halde yaşıyor'' dedi.