Olay, Antalya’nın Alanya ilçesinde bulunan dünyaca ünlü Kleopatra plajında meydana geldi. Plaja gelen M.D. isimli vatandaş, eşeğiyle birlikte denize girdi. Bir süre sonra eşek boğulma tehlikesi geçirince M.D. suni teneffüs yaparak kurtarmaya çalıştı. Eşeğin telef olması sonrası büyük üzüntü yaşayan M.D.'yi plajdaki turistler teselli etmeye çalıştı.

Olay, Alanya ilçesinde bulunan dünyaca ünlü Kleopatra plajında meydana geldi. Edinilen bilgilere göre M.D., sahibi olduğu eşekle plaja geldi. Bir süre eşekle denize giren M.D., eşeğin boğulma tehlikesi yaşaması üzerine kumsala çıkartarak suni teneffüs yaptı. Dakikalarca eşeği tekrar döndürmeye çalışan M.D., sonuç alamayınca gözyaşlarına hakim olamadı.

Çevredeki vatandaşlar tarafından eşeğin üstü kapatılırken, M.D., telef olan eşeğine sarılarak ağladı. O anlarda plajda bulunan turistlerin ise M.D.’yi teselli etmesi dikkatlerden kaçmadı.

AW746786_10

Eşeğin sahibi M.D., ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü. Öte yandan, Alanya Belediyesi Temizlik İşler Müdürlüğü ekipleri tarafından telef olan eşek gömülmek üzere götürüldü. 

Tartıştıkları gencin kafasında sandalye kırdılar Tartıştıkları gencin kafasında sandalye kırdılar

AW746786_05