Galatasaray'a Erden Timur'dan 300 milyon TL'lik dev destek geldi. Nef'in sahibi olan Timur, "Her şeyi Galatasaray sevgisi için yapıyorum" diyerek sarı-kırmızılı taraftarların kalbini fethetti.

Fenerbahçe 7 milyon euroya transfer etti! Jayden Oosterwolde İstanbul'a geliyor Fenerbahçe 7 milyon euroya transfer etti! Jayden Oosterwolde İstanbul'a geliyor

Galatasaray'da Erden Timur'un 150 milyon TL'si Mecidiyeköy'deki proje, 150 milyon TL'si de Kemerburgaz'daki proje olmak üzere kulübe 300 milyon TL'lik destek sağladığı açıklandı.

HEDEF 10 MİLYAR TL
Galatasaray, Kemerburgaz'daki projeyle beraber toplamda tüm giderler çıktıktan sonra 10 milyar TL'lik bir fona kavuşmayı hedefliyor. Projelerin başındaki isim Nef'in sahibi Erden Timur. Kulüpte transfer çalışmalarını da bizzat yürüten Timur, tüm gayrimenkul projelerinin de denetimini gerçekleştiriyor.

"HER ŞEYİ GALATASARAY SEVGİSİ İÇİN YAPIYORUM"
Fanatik'te yer alan habere göre, Dursun Özbek'in, "Tam yetkili" dediği Timur'un, 150 milyon TL'si rezidans projesi, 150 milyon TL'si de Kemerburgaz'daki proje olmak üzere Galatasaray'a 300 milyon TL'lik bir destek sağladığı açıklandı. Özbek'in özel olarak teşekkür ettiği Erden Timur, "Her şeyi Galatasaray sevgisi için yapıyorum" diye konuştu.