Kahramanmaraş'ın evladı Emniyet Müdürü Köroğlu Kıraç, Göksun'un Belediye Başkanlığı için yola çıktı!

Batman Emniyet Müdürlüğü'ndeki başarılı görev süresinin ardından, AK Parti'den Göksun Belediye Başkan aday adaylığı için istifa kararı alan Kıraç, hizmetini şimdi memleketi için sürdürmeye hazırlanıyor.

Emniyet Müdürü Göksun'da Siyasete Adım Atıyor

Kıraç, memleketinin geçmiş dönemde yaşadığı acıları ve sıkıntıları hafifletme kararıyla adım atıyor. Depremin yaralarını sarmak ve dayanışma ruhunu pekiştirmek için adaylığını açıklayan Kıraç, Göksun'a olan bağlılığını ve memleket sevgisini vurguluyor. "Memleketim Göksun'dan belediye başkan aday adayı olmak için görevimden ayrıldım. Kentime, tecrübelerimle ve bilgilerimle hizmet etmek, birlikte yaraları iyileştirmek ve ayakta kalmak için belediye başkanı olmak istiyorum." sözleriyle halkına olan bağlılığını ifade etti.

Kıraç'ın Geçmişi ve Göksun Halkındaki Destek

1964 yılında Kahramanmaraş'ın Göksun ilçesinde doğan ve polis akademisinden mezun olan Kıraç, 4 yıldır Batman İl Emniyet Müdürlüğü'nü başarıyla yönetmiş bir isim olarak tanınıyor. Çevresi tarafından sevilen ve takdir edilen bir devlet adamı olan Kıraç'ın adaylığı, Göksun halkından da yoğun bir destek görüyor.