Son zamanlarda verdiği pozlarla adından söz ettiren şarkıcı Ebru Polat, bir paket sakıza 900 TL ödedi. Fişin fotoğrafını sosyal medya hesabından yayınlayan Polat, "Çiğnediğim tek sakız. Fiyatı uçtu gitti ama aldım tabi" dedi. Paylaşımıyla kısa sürede gündem olan Polat için "Millet evine ekmek götüremiyor, yazık" yorumları yapıldı.

Şarkılarının yanı sıra sosyal medya hesabından yayınladığı fotoğraflarla sık sık gündeme gelen şarkıcı Ebru Polat, son paylaşımında artan fiyatlara sitem etti.

BİR PAKET SAKIZA 900 TL VERDİ
Zaman zaman harcamalarıyla konuşulan şarkıcı, bir paket sakıza 895 TL ödedi. Sakızı ve fişi 3,8 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından paylaşan Ebru Polat, "Çiğnediğim tek sakız bu 900 TL olmuş. Uçtu gitti ama aldım tabii yine de" ifadelerini kullandı.

bir-paket-sakiza-900-tl-odeyen-ebru-polat

TEPKİ YAĞIYOR
Polat'ın paylaşımı kısa sürede sosyal medyanın gündemine otururken tepkiler de beraberinde geldi. Şarkıcının paylaşımını gören birçok sosyal medya kullanıcısı "Millet evine ekmek götüremiyor, yazık" diyerek tepki gösterdi.Şarkıcılığın yanı sıra kişisel bakım ürünleri sattığı bir markası bulunan Polat, geçtiğimiz aylarda bir günde 1890 şampuan sattığı ve yaklaşık 40 bin TL kazandığını açıklamıştı.

Dünyanın en zehirli yılanı kreşe sızdı, içeri giren yetkililer manzarayı görünce yıkıldı Dünyanın en zehirli yılanı kreşe sızdı, içeri giren yetkililer manzarayı görünce yıkıldı

İşte Ebru Polat'a yapılan bazı yorumlar...

bir-paket-sakiza-900-tl-odeyen-ebru-polat-a-tepki

polattt