Sosyal medyanın cesur isimlerinden olan Demi Rose yaklaşık 20 milyona yakın takipçisiyle dünyanın en popüler isimlerinden birine dönüşmeyi başardı. Sosyal medyadan cesur pozlarını paylaşan isim sosyal medyadaki popülerliğini modellik kariyerinin başlangıcı olarak da kullanmayı ihmal etmedi. Genç fenomen son yaptığı paylaşımla da dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Bir dönem Kylie Jenner'in eski aşkı Tyga ile yaşadığı ilişkiyle dikkatleri üzerine çeken Demi Rose’un her paylaşımı sosyal medyada gündem olmaya devam ediyor. Sosyal medya hesaplarında sık sık cesur paylaşımlar yaparak ilgi odağı olmayı başaran Rose, teknenin güvertesinde iç çamaşırıyla uzandığı anları paylaşarak takipçilerinin ilgisini çekti.

Demi Rose gene yaptı yapacağını! İç çamaşırıyla teknenin güvertesine sere serpe uzandı

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Fenomen isim Demi Rose sosyal medyadan teknenin güvertesine kahverengi iç çamaşırıyla uzandığı anlarda çekilen pozunu paylaştı. Sevilen isim gönderisine, “Sen kimsin? Buna odaklan” notunu ekledi. Demi Rose’un paylaşımı kısa sürede sosyal medya kullanıcılarının ilgisini çekmeyi başardı. Rose’un paylaşımı binlerce beğeni ve yorum topladı.

demi rose

Özgürlüğü için çabalayan hayranlarını pişman etti Özgürlüğü için çabalayan hayranlarını pişman etti