Cumhur İttifakı MHP Ekinözü Belediye Başkan Adayı Harun Şahin geçen gün hakkında çıkan asılsız iddialara cevap verdi. 

Şahin konuşmasında şu ifadeleri kullandı "Bir basın mensubu ve aynı zamanda Mimar olarak Ekinözü'nde çok ciddi çalışmalar yürütüyoruz.
Rakiplerimiz 5 yıldır sahadaydı biz 60 gün gibi kısa bir sürede rakiplerimizi ezici bir üstünlükle geride bıraktık ve şu anda zirveye oturduk. Normal sahada projeleriyle konuşamayan, normal sahada yapacakları icraatlarla bir şeyler yapamayan insanlar, sürekli oradan buradan keserek, biçerek montajlayarak bizi sahada yıpratmaya çalışıyorlar.

“Güneş balçıkla sıvanmaz” bir kere Birine çamur atarken de önce Çamur senin eline bulaşır.
Biz sahada Sayın cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın Sayın bilge liderimiz Devlet Bahçeli'nin ve Kahramanmaraş milletvekillerimizin desteğiyle Can sipareyle mücadele ediyoruz ve mücadelede etmeye devam edeceğiz. Oradan buradan keserek kırparak montajlayarak bizi yıpratamazlar. Sayın Cumhurbaşkanımıza ve birçok kişiye de yaptılar bunlar bunların meziyetidir.

Bu zihniyet asla bundan vazgeçmedi bundan da vazgeçmeyecek bu halk da gerekeni onlara veriyor ve verecek bu zamana kadar verdi ve bundan sonra da vermeye devam edecek. Montajla şantajla bu memlekette kimse yol alamaz alamayacaklar da biz orada açıklama yaptık ve gerekenleri söyledik önünden yanından videonun tamamını izlendiğinde CHP zihniyetinin bu memlekete bir şeyler katamayacağını, yapamayacağını anlattık ve orada da ifade ettik. Ve bugün CHP zihniyetinin en övündüğü ve en üzerinde durduğu en Övünç kaynaklarının birisinin de şu anda eski bir ülkücü olan ‘Mansur Yavaş’ olduğunu yine bu memlekete milliyetçi muhafazakarların hizmet edeceğini söyledik.
Bu zihniyetin bu memlekete kavga gürültü, kaos ve terörden başka bir şey getirmediğini izah ettik. 
Oradaki o aradaki O kısmı kırparak bizi yıpratmaya çalıştılar. Yıpratamazlar Çünkü ağzına iftira alan önce kendi ağzını kirletir O yüzden ben Bu Vatana bu millete bu milliyetçi muhafazakar insanlara inanıyor ve güveniyorum”
dedi.