İstanbul Silivri'de bir olayla ilgili çalışma yapan Cinayet Büro Amirliği Ekipleri'ne ateş açıldı. 1 komiser yardımcısının yaralandığı olayda, polise ateş eden saldırganlar düzenlenen operasyonla yakalandı. Olayla ilgili çok yönlü olarak inceleme başlatıldığı bildirildi.

İstanbul’un Silivri ilçesinde cinayet şüphelisinin bulunduğu villaya yapılan operasyonda polise düzenlenen silahlı saldırıda 1 komiser yardımcısı ağır yaralandı.

POLİSLERE ATEŞ AÇTILAR

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı Cinayet Büro Amirliği ekipleri Avcılar’da işlenen bir cinayetle bağlantılı aranan bir şüphelinin Silivri ilçesi Temizkumlar Mahallesi’nde bulunan bir villada saklandığını tespit etti. Bugün polis ekipleri villaya operasyon düzenledi. Operasyon sırasında içeriden ateş açıldı.

1-432

POLİS MEMURUNUN DURUMU AĞIR

Evinin çatısı başına yıkıldı! Görenler anında 112'yi aradı Evinin çatısı başına yıkıldı! Görenler anında 112'yi aradı

Açılan ateş sonucu ilk belirlemelere göre Cinayet Büro Amirliğinde görevli komiser yardımcısı A.N.’nin (50) vurularak yaralandığı belirlendi. Yaralı polis Silivri Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. A.N.’nin hayati tehlikesinin olduğu öğrenilirken, polise ateş eden saldırganlar düzenlenen operasyonla yakalandı. Olayla ilgili çok yönlü olarak inceleme başlatıldı.

(Kaynak: İHA)