CHP Onikişubat İlçe Başkanı Ünal Ateş, Millet İttifakı ortakları olan Deva Partisi, Gelecek Partisi ve Saadet Partisi'ne birliktelik ziyareti yaptı.

CHP Onikişubat İlçe Başkanı Ünal Ateş, Kahramanmaraş'ın dört bir yanında saha çalışmalarına ve ilçe ziyaretlerine devam ediyor.

chp-saadet-ziyareti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Onikişubat İlçe Örgütü'nde yürüttüğü başkanlık görevinde Kahramanmaraş'ın dört bir yanında vatandaşlar ve partililer ile bir araya gelmeyi sürdürüyor.

chp-gelecek-ziyareti

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu öncülüğünde kurulan Millet İttifakı tarafından hazırlanan ve seçim beyannamesi özelliği taşıyan Ortak Politikalar Mutabakat Metni, geçtiğimiz gün "Yarının Türkiye'si" sloganı ile açıklandı. 9 ana başlık, 75 alt başlık ve 2 bin 300'den fazla vaadi içeren metin 6 genel başkanın katılımı ile düzenlenen törende imzalandı.

chp-deva-ziyareti

Mutabakat metninin imzalanmasının ardından saha çalışmalarını hızlandıran CHP Onikişubat İlçe Başkanı Ateş Deva Partisi, Gelecek Partisi ve Saadet Partisi'ni ziyaret etti.

Ziyaret ile ilgili bilgiler veren Ateş yaptığı açıklamada şunları söyledi;

"Cumhuriyet Halk Partisi Onikişubat ilçe teşkilatı olarak, bugün Millet İttifakı'nın paydaşları olan Deva Partisi, Gelecek Partisi, Saadet Partisi'ni ziyaret ederek ülkemizin gündemini ve hepimiz için hayati önem taşıyan seçimleri konuştuk.

Ülkemizin karanlıktan aydınlığa çıkması için bir yol haritası olan mutabakat metni tüm toplumda olduğu gibi parti teşkilatlarımızda da olağanüstü heyecana yol açmıştır.

Bu mutabakat metni ile geleceğe dair umutlarımız bir kat daha artmış. Ziyaret ettiğimiz sevgili dostlarımızla 6'lı Masa'nın belirleyeceği Cumhurbaşkanı adayını bu ülkenin 13 Cumhurbaşkanı yapmak için tüm gücümüzle çalışacağımız hususunda hemfikiriz.

Yine Kahramanmaraş'ta milletin iradesinin sandığa girdiği gibi çıkması ve sandık güvenliği için fikir alışverişinde bulunup bu konuda vatandaşımızın, milli iradesine ait bir tek oyun bile heba olmaması için elimizden gelen her şeyi yapma hususunda fikir birliğine vardık.

Bugün bizi ağırlayan Deva Partisi, Gelecek Partisi ve Saadet Partisi il ve ilçe başkanlarına teşekkür ediyorum."