Kanal D'nin reyting rekorları kıran dizisi Camdaki Kız 22.bölüm Kanal D canlı izle ile yayınlandı. Ekrana gelen son bölümde Sedat'ın mazoşist ya da narsist olduğu düşünülüyor.  Heyecan dolu sahneleriyle dikkat çeken Camdaki Kız'IN yeni bölümünü tek parça halinde izlemek isteyenler Kanal D izle ekranına ulaşmak istiyor. Haberimizde, Kanal D ile canlı yayınlanan Camdaki Kız 22.bölüm izle ekranına ulaşabilirsiniz. İşte Camdaki Kız son bölüm izle ekranı ve son bölümde yaşananlar…

Ekranların sevilen ve Perşembe akşamlarının vazgeçilmez dizisi Camdaki Kız 22.bölüm izle ekranı an itibariyle araştırılıyor. Yayınlanan son bölümde Aldatılmaların aşkın intikamın yaşandığı dizide nefes kesen sahneleriyle dikkat çekerken beklenmedik gelişmeler yer alıyor. Diziyi kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için haberimizde, Camdaki Kız yeni bölüm Kanal D izleme ekranı ile hızlı ve tek parça bir şekilde izleyebilirsiniz. İşte Camdaki Kız son bölüm izle!

CAMDAKİ KIZ 22.BÖLÜM İZLE! CAMDAKİ KIZ SON BÖLÜM İZLE!
Kanal D'nin en çok sevilen dizisi Camdaki Kız 22.bölüm Kanal D ile canlı olarak izleyicisiyle buluştu. Haberimizde, Camdaki Kız'ın 22. Bölümünün tam haline yayınlandıktan hemen sonra haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz.

CAMDAKİ KIZ 21.BÖLÜMDE NELER OLDU?

Camdaki Kız dizisinin yayınlanan son bölümünde; Adil’i Cana ile gören Nalan, Cana’nın evine giderek onunla yüzleşti. Adil’in Cana’ya olan ilgisi giderek artarken; Feride’de de Adil’in bir şeyler karıştırdığını anladı. Yeni otel için düzenlenen basın toplantısında Nalan’a yöneltilen sorular ve ilgi Sedat’ı sinirlendirirken; Sedat’ın verdiği tepki, herkesi hayrete düşürdü. Muzo’nun kız arkadaşı olduğunu öğrenen Gülcihan, Melisa ile tanışmak için konakta bir yemek organize ederken; yemek sonunda Melisa’nın ensesindeki 17 dövmesini gören Sedat’ın Melisa’yı tanıması işleri bir hayli karıştırdı.

CAMDAKİ KIZ SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ