Camdaki Kız 29. yeni bölüm canlı izle! | Kanal D ekranlarında seyircisiyle buluşan Camdaki Kız, reyting rekorlarını altüst etti. Diziseverlerden tam not alan Camdaki Kız'da bu hafta neler yaşandığı araştırılıyor. Dizinin hayranları 'Camdaki Kız izle' yöntemlerini araştırmaya başladı. İşte Camdaki Kız yeni bölüm canlı izleme adresi...

Son bölüm Türkiye'nin sevilen dizisi Camdaki Kız yeni bölüm 03 Şubat Perşembe günü 29. bölümü ekranlara geliyor. Yeni bölüm Camdaki Kız 03 Şubat Perşembe günü saat 20:00 'de son bölümü yayınlanıyor ve canlı izleyebilirsiniz. Canlı izle ile Kanal D'de Camdaki Kız yayınlanırken takip edebilirsiniz ve full izle yeni bölümü görebilirsiniz. Camdaki Kız dizisi Kanal D ekranlarında yeni bölüm son full tek parça izle canlı detayları ile ekranlara geliyor. Ekranlara gelen ilk bölümde Camdaki Kız dizisi bir çok izleyici tarafından beğenildi ve yeni bölüm merakla beklenir hale geldi.

Oktay Kaynarca'nın yeni dizisinde rol arkadaşı netleşti! İlk fotoğraf geldi Oktay Kaynarca'nın yeni dizisinde rol arkadaşı netleşti! İlk fotoğraf geldi

Camdaki Kız 29. bölüm 03 Şubat 2022 Perşembe günü saat 20:00'de canlı yayın izleyebilirsiniz. 

camdaki-kiz-da-bu-aksam-neler-olacak

CAMDAKİ KIZ KONUSU NEDİR? AKINCI DİZİSİ SENARYO

Nalan, sıcakkanlılığı ile herkesin ilk görüşte sevgisini kazanan, dünyalar güzeli bir genç kadındır. Ailesinin tek çocuğu olduğu için el bebek gül bebek büyütülmüş, hayatını varlık içinde yaşamış ve en iyi okullardan dereceyle mezun olmuştur. Nalan, Türkiye'nin en büyük oteller zinciri Koroğlu'nun şirketinde mimar olarak çalışırken birden kendisini Sedat Koroğluyla evlilik arifesinde bulur. Nalan ve Sedat, geçmişlerinde sakladıkları karanlık sırlardan uzaklaştıklarını düşünerek, umutla bu masalda el ele yürümeye başlasalar da; kısa bir zaman sonra hayatları, gerçek bir karanlığa gömülecektir.

CAMDAKİ KIZ YENİ BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

CAMDAKİ KIZ SON BÖLÜM ÖZET, CAMDAKİ KIZ 28. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Seyircisi en son geçtiğimiz hafta yeni bölümünü buluşturan Camdaki Kız dizisi, 28. bölümü ile Kanal D ekranlarındaki yerini aldı. Camdaki Kız dizisinin yayınlanan son bölümünde; gitgide daha çok yakınlaşan Nalan ve Hayri, küçük Şirin’i mutlu etmek için çok sevimli bir işe kalkıştı. Şirin’in en büyük dileğini gerçekleştiren Nalan, prenses elbisesiyle ameliyat öncesi küçük kızın önüne çıktı. Cana, kaybettiği çocuklarına kavuşmak için bu kez yardım isteyecek kapı olarak Rafet Bey’i gördü. Rafet ile Cana arasındaki konuşmadan son derece rahatsız olan Sedat, Nalan’dan bu konuyu gizlemek için harekete geçti. Öte yandan Feride’nin zoruyla yeniden Koroğlu Konağı’na dönen Nalan, Muzo’nun desteğini hep yanında görürken; yaptığı hamilelik testinin sonucuyla adeta şoke oldu.

CAMDAKİ KIZ OYUNCULARI, BAŞROLDE KİM VAR CAMDAKİ KIZ

CAMDAKİ KIZ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Kanal D'de yayınlanan Camdaki Kız dizisinin çekimlerinin birçoğu Beyoğlu ilçesinde ve Tarlabaşı Bulvarı civarlarında gerçekleşiyor.

CAMDAKİ KIZ 29. BÖLÜM KESİNTİSİZ İZLE YENİ CANLI YAYIN

Camdaki Kızdizisi son bölüm ekranlara geldiğinde 29. bölüm olarak canlı izle full tek parça izleyebilirsiniz.