Mayıs ayı bazı burçlar için zorlu geçecek. Hayatları bir anda tepetaklak olacak olan bu burçlar bazı durumlara hazırlıklı olmalı. Mayıs ayında bazı kararları ya da bazı kararlar onların hayatlarını tepetaklak yapacak. Bu burçların özellikle iş konusunda oldukça dikkatli olmaları gerekiyor.

Hayat konusunda Mayıs ayı zorlu geçecek olan bu burçlardaki enerji dengesindeki çatlaklık tüm olayları daha da derinden etkileyecek.

MAYIS AYINDA TEPETAKLAK OLACAK BURÇLAR

BAŞAK BURCU

Uzun süredir hayatında çatlaklar olan Başak burcu için en zorlu süreç Mayıs ayı olacak. Henüz sonuca varmadığı konular hakkındaki kafa karışıklığı Başak burçlarını Mayıs ayında daha da çıkılmaz hale getirecek. Başak burçlarında özellikle ikili ilişkilerdeki yanlış kararlar dengeyi değiştirecek.

KOVA BURCU

Arkadaş darbelerine hazırlıklı olmalı. Kova burçları Mayıs ayında arkadaşları konusunda yanılacağını fark edecek. Sinsi ve yılan çıkarcı tüm herkesin yüzünü görecek ancak bir yandan da onları kaybetmemeye çalışacak. Kova burcu bu duygusallığıyla Mayıs ayının en verimsiz günlerini geçirmiş olacak.

İKİZLER BURCU

İkizler burcu kendi aylarında tepetaklak olacaklar. Duyusal olarak doruklarda olan İkizler burcundaki kariyer değişimlerine dikkat etmesi lazım. Dengesiz olan bir adımda İkizler burcu çok büyük bir hayal kırıklığı yaşayacak. Hızlı karar almaktan kaçınmakta fayda var.