4,5 yıl önce göreve geldiği esnada, kendinden önceki Büyükşehir Belediye Başkanını eleştiren, kendinden önce yapılan ve yarım kalan hizmetlerin üstüne konan ancak onu bile beceremeyen, ayrıca belediyede şehrin tüm evlatlarını işten çıkartan Hayrettin Güngör, şu anda eleştirdiği konumun da gerisine geldi. KASKİ’nin depremden sonra hiçbirşey yapmaması ve patlayan borulardan çamur, pislik akmasına bile göz yumması ve Büyükşehir’in, 2000 yılı belediyeciliğine yani çöp sadece alması ve asfalt dökmesi, vatandaşı çileden çıkarttı.

SANKİ BİRŞEY YAPIYORMUŞ GİBİ PR YAPMAYA BAŞLADI

Bunca olumsuzluğu görmeyip sosyal medya hesaplarında ve para akıttığı fenomenler vasıtasıyla, videolar çektiren Hayrettin Güngör, 4,5 yılda sadece eski adı Teras kafe olan ve kendisinin ismini koyduğu Şairler Tepesidenen noktayı her platformda reklamını yapıyor. Şehirde molozlar, yıkılmış binalar, yitirilen canların hepsini hiçe sayan, boy boy bakan ağırlayıp, sadece devletin yaptığı alanları ağırladığı bakanlara gösteren KMBBB Güngör, halkan büyük tepki alıyor.

BU HALK SENİ SEÇMEZ SAYIN BAŞKAN; GEL SENİ ELBİRLİĞİ İLE BÜROKRAT YAPALIM

AK Partinin kalesi konumda olan Kahramanmaraş Hayrettin Güngör’ün seçiminden sonra, büyük bir hüsrana uğradı. Yüzde 15 hatta bazı lokasyonlar da yüzde 25’lere kadar oy kaybeden AK Parti, kara kara aday çalışmasına başladı.

Bizde Kanal Maraş olarak hem AK Parti camiasına hem de halka sesleniyoruz; “Gelin el ele verip sayın Başkanı Ankara’da bürokrat olması için çalışalım. Çünkü bu büyük sorunu 5 yıl daha elimizde tutarsak, Gaziantep’in ilçesi konumuna düşmemiz içten bile değil. Sorunları görmeyen, insanları tanımayan, tanısa bile konuşmayan, konuşsa bile pot üstüne pot kıran bir başkan yerine, çalıştığı kuruma bağlı, kendi bildiği doğru bir bürokrat hiç fena olmaz”