Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, Ankara Başkent Millet Bahçesi'nde düzenlenen "Tam Bana Göre Festivali'ne katıldı.

Kahramanmaraş'ın Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, Ankara Başkent Millet Bahçesi'nde düzenlenen "Tam Bana Göre Festivali'ne katıldı. Başkan Güven, Kahramanmaraş'a ait bilim, turizm, spor, gastronomi, kültür ve sanat gibi çeşitli alanlardaki stantları gezerek ziyaretçilerle buluştu.

Ankara’da Başkent Millet Bahçesi’nde düzenlenen ve Türkiye'nin en büyük gençlik festivali olma özelliği taşıyan etkinlikte; müzik dinletileri, konserler, genç sanatçıların sahneleri, tiyatro, sinema ve e-spor etkinlikleri gerçekleştiriliyor.

Başkan Güven yaptığı açıklamada şunları söyledi:

Afşinlilerin gözü bu haberde! Mehmet Fatih Güven açıklayacak Afşinlilerin gözü bu haberde! Mehmet Fatih Güven açıklayacak

"5-9 Ekim tarihleri arasında Ankara Başkent Millet Bahçesi'nde gerçekleştirilen "Tam Bana Göre" festivaline katıldık. Otağ sohbetlerinden E- Spor etkinliklerine, Konserlerden sanatçı sohbetlerine ve çok daha fazlasına ev sahipliği yapacak olan "Tam Bana Göre" festivaline genç, yaşlı demeden herkesin katılması gerek."