Kahramanmaraş'ta Büyükşehir Belediyesi binası önünde bulunana demokrasi meydanında Ramazan Bayramı dolayısıyla Kahramanmaraşlı siyasetçileri, sivil toplum kuruluşları, STK’lar, bürokratlar ve vatandaşlar bayramlaştı.

Bayramlaşma programına açıklamalarda bulunana Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fırat Görgel konuşmasında şu ifadelere yer verdi,  “Bugün geleneksel bayramlaşmamızı yapıyoruz burada, tüm sivil toplum kuruluşlarımız, STK'larımız, bürokratlarımız ve vatandaşlarımızla beraber bayramlaşmalarımızı yaptık.

Dirlik, Birlik içerisinde güzel bir bayramlaşma töreniydi. Tabii geçen sene bayramlaşma törenimiz bayramlaşmamız daha zor şartlardaydı bu sene daha iyi şartlarda. Her geçen sene yaralarımızı sararak devam edeceğiz hayata.

Kahramanmaraş'ta artık Bundan sonra her bayram biraz daha buruk, o Ruha uygun olarak yaşıyoruz.

Ben Rabbime şükrediyorum bugün bizi bayramına kavuşturduğu için, vatandaşlarımız da böyle huzurlu bir ortamda Bayram yapma fırsatını bizlere nasip ettiği için. Tüm Vatandaşlarımızın da Tüm Müslüman âleminin de, Kahramanmaraşlı hemşerilerinde bayramını tebrik ediyorum” dedi.

Editör: Haber Merkezi