Sezona kötü bir başlangıç yapan ve oynadığı 3 maçta da yenilen RAMS Başakşehir'de şok bir ayrılık yaşandı. Turuncu-lacivertli ekip, 42 yaşındaki teknik adam Emre Belözoğlu ile karşılıklı anlaşarak vedalaştı. Başakşehir'in sosyal medya hesabından konuyla ilgili yapılan açıklamada, "Teknik Direktörümüz Emre Belözoğlu ile karşılıklı anlaşarak yollarımız ayrılmıştır. Emre Belözoğlu ve ekibine bugüne kadar kulübümüze vermiş olduğu emekler için teşekkür ediyor, kariyerinin geri kalan bölümünde başarılar diliyoruz" denildi.
Emre Belözoğlu, turuncu-lacivertli takımın başında şimdiye kadar 86 maça çıkarken, 44 galibiyet elde etti, 21 de mağlubiyet aldı. 21 maçı ise beraberlikte tamamladı. 

Emre Belözoğlu: "Gönlümde her zaman özel olan bu kulübe ve camiaya teşekkür ederim"

Başakşehir ile karşılıklı anlaşarak yollarını ayıran Teknik Direktör Emre Belözoğlu, "Gönlümde her zaman özel olan bu kulübe ve camiaya teşekkür ederim" dedi.

RAMS Başakşehir, Teknik Direktör Emre Belözoğlu ile karşılıklı anlaşarak yollarını ayırdı. Belözoğlu da sosyal medya hesabından paylaştığı veda mesajında, "Başakşehir Futbol Kulübü ile karşılıklı anlaşarak yollarımız ayrılmıştır. Gönlümde her zaman özel olan bu kulübe ve camiaya teşekkür ederim" ifadelerini kullandı.

Emre Belözoğlu yönetiminde turuncu-lacivertliler, bu sezon Süper Lig'de oynadığı 3 maçı da kaybetmişti.

42 yaşındaki çalıştırıcı, Başakşehir ile 86 resmi karşılaşma oynarken, 44 galibiyet, 21 mağlubiyet ve 21 beraberlik aldı.