Sevilen 'Baba' dizisi ikinci sezonuyla ekrana dönmeye hazırlanıyor. Son sezonuna büyük umutlarla başlayan şov dizisi geniş bir izleyici kitlesini kendine hayran bıraktı. Ancak dizinin sezonun en başarılı projelerinden biri olacağı yönündeki iddialar tam olarak karşılanmış değil. Bunun sebebi ise senaristlerin yazdı kafa karıştıran senaryo.

Çukur efsanesini yaratan senarist Gökhan Horzum, Baba dizisi üzerinde çalışıyor. Bu nedenle beklentiler çok yüksekti ancak ilk sezondaki heyecan eksikliği dizinin gelmesini engelledi. İkinci sezon öncesi yayınlanan fragmandaki heyecan eksikliğinin giderildiği ve merak edilen unsurun yeni dönemin izleyicilerini büyük ölçüde etkileyeceği anlaşılıyor.

Başrollerinde Haluk Bilginer, Tolga Sarıtaş, Özge Yağız ve Hakan Kurtaş gibi önemli isimlerin yer aldığı dizinin nefes kesen sunumlarında çarpıcı detaylar var. Öncelikle acının eylemle buluştuğunu anlıyoruz ve Tolga Sarıtaş bu yeni dönemde liderliği ele alacak.

Özellikle İlhan'ı oynayan Hakan Kurtaş'ın ikinci sezonda yer alması bekleniyor. Dizide bu yeni dönem için hikayede yeni karakterler de yer alacak. Bu, sahneyi daha verimli hale getiriyor gibi görünüyor.

Show TV ekranlarında henüz 16. bölümü yayınlanmayan Ay Yapım imzalı Baba dizisi milyonlarca hayran tarafından merakla bekleniyor. Bu heyecanın sebebi ise ikinci sezonun ilkinden çok daha iyi olacağı beklentisi.

Heyecanlı terfi sırasında Fazilet, Kadir'e gözyaşları içinde "Baban nerede?" diye sordu. Birçok izleyici, oyunun adının Baba olduğunu hatırlattı ve Emin, babasının iyi olacağına inandı.

baba-dizisi-afis

Sezon finalinde birçok soru işareti bırakan dizi, izleyenleri ekrana kilitlerken yeni sezon sürprizlerle dolu olacak. Yazar Gökhan Horzum'un üzerinde çalıştığı yeni sezonda çok daha fazla aksiyon olacağını söylemek yeterli.

Dizideki Büşra karakteriyle gösterdiği başarılı performansıyla övgü toplayan Özge Yağız, ikinci sezonda çok şeyin değiştiğini şu sözlerle açıkladı: "Hikaye de çok değişti, merakla bekliyoruz."

Levent Ülgen'in yanı sıra Hazal Türesan ile birlikte dizinin kadrosuna Buse Meral'in de katıldığı ortaya çıktı.

Çağrı Bayrak'ın yönettiği Baba dizisi, 3 başarılı oyunun katılımıyla yeni dönemde izleyiciyi bambaşka bir imajla etkilemeyi hedefliyor.