Bu piyasadan ayçiçek yağında görülmemiş indirimler geliyor. 5 litre ayçiçek yağı 135 TL'ya kadar düşürüldü. Ayçiçek yağına müjde: PTT AVM TMO, 5 litrelik ayçiçek yağı kutusunun fiyatının 135 TL olacağını açıkladı.

Yıl boyunca fiyatı en çok artan ürünlerin başında ayçiçek yağı geliyor.Ayçiçek yağı fiyatındaki artış birçok vatandaşı sıkıntıya soktu.

Ayçiçek yağı fiyatındaki artış vatandaşların mevcut geçim sıkıntısını aşmasını sağlarken, ayçiçek yağı fiyatındaki artış pazar sahiplerini büyük ölçüde etkiledi.

Ayçiçek yağı fiyatlarındaki artış nedeniyle bazı pazar sahipleri ayçiçek yağı satışını durdurma, bazı pazar sahipleri ise ayçiçek yağı satışına kota koyma kararı aldı. Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) raporunda: Ekim alanlarında yeni ürünler ortaya çıkıyor. Çiftçiler özellikle pamuk ve ayçiçeği yerine buğday ve arpayı tercih ediyor.

Dar gelirli vatandaşın gözü yaşlı! Marketteki fiyat dudak uçuklattı Dar gelirli vatandaşın gözü yaşlı! Marketteki fiyat dudak uçuklattı

Ayçiçek yağı fiyatlarının yükselmesinin ardından market ayçiçek yağında büyük indirim düzenledi...

PTT AVM'den ayçiçek yağı zammı sonrası vatandaşlara ilaç gibi indirim geliyor. Medyatava'nın haberine göre: PTT AVM TMO 5 litrelik kavanoz ayçiçek yağını 135 TL'ye satıyor. Piyasaya göre çok düşük bir miktar olsa da vatandaşlar bu indirime büyük ilgi gösterdi.

Ayçiçek yağı alacak olanlar çok daha uygun fiyata ayçiçek yağı almak için PTT AVM'yi tercih edebilirler.