Doğum günü pastasını kesmeden önce basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Asuman Dabak, “25 yaşıma bastım, bakın 26’dan günü geçtim saat bile almadım sadece 25 yaşındayım. Dostlarımla doğum günümü kutlayayım dedim, hayat bir gün o da bugün. Keyifli bir şekilde yemeğimizi yiyoruz, sohbetimizi ediyoruz" dedi.

"2021 BENİM SİNEMA FİLMİM GİBİ OLDU" 

Milliyet'ten Hüseyin ALTUN'un haberine göre, Projelerinden bahseden oyuncu, “Burçlarla ilgili filmim geliyor, onun haricinde yedi tane daha filmim var. Dört televizyon filmi, üç tane de sinema filmi çektik.

2021 benim biraz sinema filmim gibi oldu" dedi.Dabak, "2022’de hep beni seyredeceksiniz. Önce 'Burçlar' filmimiz gösterime girecek, ben de kova burcuyum zaten, damarını çatlatırım kovanın” ifadelerini kullandı.

YILLARA MEYDAN OKUYOR 

Ünlü oyuncu, 2021 yazından Çeşme'de tatil yapmıştı. Uzun süre locasında oturan ve güneşin tadını çıkaran Dabak, ilerleyen saatlerde denize girmiştiTatilde neşesinin bir hayli yerinde olduğu gözlenen Asuman Dabak, yıllara meydan okuyan formda görüntüsüyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Başına bağladığı kırmızı yazma ve gözlükleri ile denize girmeyi tercih eden oyuncu, suda geçirdiği kısa sürenin ardından koşar adım locasına geçmişti.