Kanal D ekranlarında yayınlanan Aşk ve Umut dizisi, 28 Eylül Çarşamba günü 3. bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Dizinin yeni bölümünü kaçıranlar ya da tekrar izlemek isteyen izleyiciler, Aşk ve Umut 3. Bölüm izle araştırmalarına başladı. Aşk ve Umut son bölüm izle linki Kanal D tarafından paylaşıldı. İşte, Aşk ve Umut 3. Bölüm full HD tek parça ve kesintisiz izle!

Aşk ve Umut dizisinin 3. bölümü Kanal D ekranlarında 28 Eylül günü yayınlandı. Dizinin üçüncü bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizde. Aşk ve Umut hafta içi her gün saat 16:00'da Kanal D ekranlarında yayınlandı.

Aşk ve Umut’un yönetmenliğini Gürsel Ateş ve Reyhan Usta üstlenirken oyuncu kadrosunda ise; Hakan Dinçkol (Kuzey), Mine Çayıroğlu (Firdevs), Arda Esen (Bülent), Zafer Demircan (Feraye), Cemre Kurum (Elif), Gamze İğdiroğlu (Handan), Eda Elif Başlamışlı (Zeynep), Furkan Okumuş (Ege), Zeynep Melis Girşen (Melis), Serap Önder (Naciye), Özgür Tanık (Gönül),Eren Çalı (Yiğit), Aleyna Çalışır (Melodi), Oğuzhan Karbi (Arda), Aykut Ünal (Suat), Burcu Almeman (Mürvet), Duygu Keser (Yıldız) yer alıyor.

Aşk ve Umut, 26 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün saat 16.00’da Kanal D’de yayınlanıyor.

Dizi; aşkın, umudun ve yeniden başlamanın hikayesini anlatıyor.

ask-ve-umut-1

Kanal D'de 28. Eylül günü yayınlanan Aşk ve Umut dizisinin 3. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link adresi

Fenerbahçe - Rennes canlı izle Exxen şifresiz Selçuk Sports Justin Tv canlı maç izle Taraftarium24 JestYayın Fenerbahçe - Rennes canlı izle Exxen şifresiz Selçuk Sports Justin Tv canlı maç izle Taraftarium24 JestYayın

AŞK VE UMUT 3. BÖLÜM TEK PARÇA FULL İZLE LİNKİ