Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu dizilerinden olan Arka Sokaklar, 17. sezonuyla Kanal D ekranlarında izleyicinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Tükiye'de izleyicileri ekrana bağlayan uzun soluklu diziler arasında yer alan Arka Sokaklar, 17. sezonuyla Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Başrollerini Zafer Ergin, İlker İnanoğlu, Özgür Ozan, Ozan Çobanoğlu ve Oya Okar'ın paylaştığı dizinin kadrosu giderek büyüyor.

Yapımcılığını Erler Film'in üstlendiği Arka Sokaklar'ın kadrosunda dizinin unutulmaz oyuncusu Deliyürek yer alıyor. 2000'li yıllarda ekrana gelen efsane dizi Deli Yürek'te 5 sezondur "Yılmaz" karakterine hayat veren Yılmaz Tüzün, Arka Sokaklar dizisinin yeni sezonunda ekrana geri dönüyor.

Recep İvedik 7 fragmanı yayınlandı mı, fragmanda ne oluyor? RECEP İVEDİK 7 FRAGMANI İZLE Recep İvedik 7 fragmanı yayınlandı mı, fragmanda ne oluyor? RECEP İVEDİK 7 FRAGMANI İZLE

İzleyiciler bugüne kadar Deli Yürek, Reyting Hamdi, Beş Belası, Keçiboynuzu, Fatmagül'ün Suçu Ne?, Sıcak Saatler, Eylül Fırtınası, Yaralı, Yaralı Toprağa Kan Düştü, Bir Çift Çizme, Onur gibi birçok yapım üretti. Arka Sokaklar'da polis karşısına çıkacak.

Şevket Çoruh’un ayrıldığı diziye Yılmaz Tüzün ile birlikte aralarında, Cansın Çekili, Batuhan Ekşi, Sebahat Kumaş, Cem Uçan ve Nuray Hüseynova’nın da bulunduğu yeni isimler de katıldı.