Kanal D'nin sevilen dizisi Arka Sokaklar son aylarda yaşanan vedalarla gündemden düşmüyor. Arka Sokaklar'dan yine dizi hayranlarını üzecek bir haber geldi.

Tam 12 yıldır dizide rol alan usta oyuncunun ayrılması gündeme taşınınca dizi izleyenleri üzüntüye boğuldu. Sevilen dizi Arka Sokaklar'da bu yıl adeta yaprak dökümü yaşandı. Dizinin 595. bölümünden beri afişte yer almayan Alp Korkmaz diziye veda etmişti. Arka Sokaklar'da Zeliş (Zeliha Çoban) ve Tekin (Onur Bay) geçtiğimiz sezon dizinden ayrılmıştı.

MADDİ NEDENLERDEN DOLAYI AYRILIYOR İDDİASI
Dizide canlandırdığı Rıza Baba karakteriyle gönüllerde taht kuran Zafer Ergin’in yapımdan ayrılacağı öne sürüldü. Ergin'in diziye veda ettiği iddia edildi. Usta oyuncunun Arka Sokaklar dizisinden maddi nedenlerle ayrılma kararı aldığı iddia edildi.

ARKA SOKAKLAR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
Rus mafyası lideri Viktor, Kerim Aslan’ın sahip olduğu tüm uyuşturucuları ve parayı ele geçirmek için Kerim ve Vildan’ı kaçırmıştır. Ekibimiz sadece Aslı’nın şehit babası için değil, Antalya operasyonunda şehit düşen Ali için de Kerim Aslan’ı bulmak zorundadır. Kerim ve Vildan’ın ortadan kaybolması ile Kerim’in adamı Bekir piyasada bulunan tüm uyuşturucularını toplarken, diğer yandan Viktor’un adamları ile uğraşmak zorunda kalır. Ekibimizin radarına giren Bekir, Aslı ve Emre tarafından yakın takibe alınır. Ekibimiz, Bekir sayesinde Kerim Aslan’a bir adım daha yaklaşır.

Editör: TE Bilişim