Araç sahiplerini üzecek bir zam haberi geldi. Akaryakıt ürününe gelecek zam için açıklama geldi. Açıklamada Benzin, motorin ve LPG'ye zam uygulanacağına yer verildi.

Başvuranlar alıyor! 1100 TL otomatik olarak hesaplara yatırılıyor! Başvuranlar alıyor! 1100 TL otomatik olarak hesaplara yatırılıyor!

Gelen son dakika haberine göre, Benzin motorin ve LPG'ye zam geliyor... Bu gece yarısı pompa fiyatlarına yansıyacak artışlar benzinde 11 kuruş, motorinde 10 kuruş, LPG'de ise 32 kuruş şeklinde olacak.

Geçtiğimiz günlerde petrol fiyatlarında yaşanan gerileme sonrasında benzinde iki, motorinde ise bir defa gerçekleşen indirimlerin ardından bu sefer de fiyat artışı gündeme geldi.

Uluslararası piyasalarda benzinin tonunun 364,75 dolardan 381,50 dolara, motorinin ton fiyatının ise 346,50 dolardan 360,75 dolara çıkmasının ardından benzin ve motorin fiyatlarının yanı sıra LPG için de zam bekleniyor.

Bu gece yarısı pompa fiyatlarına yansıyacak fiyat artışlarının benzinde 11 kuruş, motorinde 10 kuruş, LPG'de ise 32 kuruş şeklinde olması öngörülüyor.