Star TV ekranlarında yeni yayın döneminde izleyicilerin karşısına çıkan Annemizi Saklarken dizisi, 2 Şubat 2022 Çarşamba günü yayınlandı. 8’inci bölümü yayınlanan dizi, aynı zamanda final yaparak ekranlara veda etti.

Dizinin final yapmasının ardından son bölümü kaçıran birçok izleyici ise neden final yaptığını merakla araştırmaya başladı. Öte yandan finali kaçıran izleyiciler de Annemizi Saklarken dizisinin 8. Bölümünü izleme linklerini araştırmaya başladı. İşte merakla araştırılan dizi hakkında detaylar…

Annemizi Saklarken 8. bölüm izle

Dündar da bu sorunun yanıtını bulmaya çalışır. Öte yandan Derya ve Bora arasında bazı duvarlar yıkılmakta, ikisi de birbirlerine karşı gerçek hislerine teslim olmaktadır.

İşte bu teslim oluş, çevrelerinde olup biten her şeye aynı noktadan bakmaya başlamalarını sağlar.

Ve annesinin nasıl bir uçuruma doğru sürüklendiğini fark eden Derya, Bora’nın da gözlerini açacak, iki gencin arasında filizlenen duygular, gerçeklerin açığa çıktığı büyük bir yüzleşmenin de ateşi olacaktır.

Zerrin’in akıbetinin öğrenilmesi…

Dündar’ın sırlarının açığa çıkması… Ve Handan’ın artık çocuklarına sahip çıkması! Bu öykünün başka türlü nihayete ermesi düşünülebilir mi?