Ankara'nın Altındağ ilçesinde bir evde Afganistan uyruklu 5 kişinin bıçaklanarak öldürülmesiyle ilgili soruşturmada katil zanlısı belirlendi. Afganistan'a kaçtığı tespit edilen zanlı hakkında kırmızı bülten çıkarıldı.

Ankara’ da öldürülen 5 Afganlının katil zanlısı belirlendi. M.O.Y.’ nin 9 Kasım'da yurt dışına kaçtığı tespit edildi. Pakistan Afganistan’ a kaçtığı belirlenen zanlı hakkında kırmızı bülten çıkarıldı. Katil zanlısının maktülleri ilaç ile uyuttuktan sonra bıçaklayarak öldürdüğü belirlendi.

Moral bulmak için uçağa binmiş! Bursa'daki kazada ölen Burcu Sağlam'la ilgili kahreden detay Moral bulmak için uçağa binmiş! Bursa'daki kazada ölen Burcu Sağlam'la ilgili kahreden detay

Altındağ ilçesi Örnek Mahallesi'nde bir evde yaşayan Afganistan uyruklu 5 kişiden haber alamayan yakınlarının ihbarı üzerine 10 Kasım'da adrese giden polis 5 kişinin cansız bedenlerini buldu.

Bir kişi hariç maktullerin vücudunda delici ve kesici alet yarası olduğu belirlenirken, elleri arkadan bağlı ve ağzında bez bulunan kişinin boğularak öldürüldüğü tespit edildi.

Olayın yaşandığı evde, arbede yaşandığına dair iz bulunamadığı belirlendi.