Milli Piyango amorti sonuçları ile ilgili son dakika açıklaması yapıldı. Milli Piyango Yılbaşı Özel çekilişi bugün gerçekleştirildi. Büyük ikramiye tam 200 milyon TL olarak açıklanmıştı. Şans oyununu oynayan vatandaşlar 12:30’da başlayan yılbaşı çekilişini canlı yayında sonuçları öğrendiler. Büyük ikramiye ve amorti kazandıran numaralar peş peşe duyuruldu. İşte amorti kazanan numaralar.

Milli Piyango amorti sonuçları açıklandı. Amorti çekilişi 2023 yılında 23:15’te gerçekleştirildi. Amorti kazandıran numaralar canlı yayında noter huzurunda gerçekleştirilecek olan çekilişin ardından duyuruldu. Amorti kazanan numaralar 0 ve 6 oldu.

İŞTE AMORTİ KAZANAN NUMARALAR

Amorti kazanan numaralar 0 ve 6 oldu. Milli Piyango amorti çekilişi saat 23:15’te yapıldı. Çekiliş Milli Piyango’nun youtube hesabı üzerinden yayınlandı. Aynı zaman amorti ve büyük ikramiye çekilişi Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluştu.

BİLET SORGULAMA EKRANI-TIKLAYINIZ

AMORTİ SORGULAMASI NASIL YAPILIR?

Milli Piyango yılbaşı sonuçları 31 Aralık 2022 gecesi çekilişten hemen sonra millipiyangoonline.com'da açıklandı.

AMORTİ NEDİR?

Sonunda bunu da gördük! Akaryakıt istasyonlarının tuvaleti ücretli oldu Sonunda bunu da gördük! Akaryakıt istasyonlarının tuvaleti ücretli oldu

Milli Piyango biletinin son rakamları olarak bilinir. 2 tane amorti rakamı çekilir. Çekilen 2 rakamdan biri Milli Piyango biletinin son rakamı ise, biletine amorti çıkmış olur. Amorti çıkan biletler, bilet bedelini sahibine kazandırır.