Cristiano Ronaldo'nun yeni takımı Al Nassr ile Al Ta'ee kozlarını paylaşıyor. Al Nassr - Al Ta'ee maçıyla ilgili tüm bilgilere ve Al Nassr - Al Ta'ee maçının canlı anlatımına haberimizden ulaşabilirsiniz.

Al Nassr maçları nerede izlenir? Al Nassr maçlarını canlı izleme linki var mı? Peki Al Nassr maçı hangi kanalda? Suudi Arabistan Pro Lig maçları hangi kanalda ve nerede yayınlanıyor? Bütün detaylar haberimizde.

SUUDİ ARABİSTAN PRO LİGİ NEDİR?

Dûrî al-Mukhtarifin al-Saudi, Suudi Arabistan'daki en iyi futbol ligidir. İlk sezonu 1977'de yayınlandı. Her sezon sonunda sıralamada son iki takım Ed-Dûrî ed-Darace al-Ula's-Saudi'ye aittir.

Suudi Arabistan Profesyonel Ligi'nde birinci olan AFC Asya Şampiyonlar Ligi'ne gider. Birinci, ikinci, üçüncü, dördüncü, beşinci ve altıncı olan kulüpler ise Şampiyonlar Kupası'na gider. Para Ödülleri:

Birinciye:2.5 milyon Suudi Arabistan Riyali

İkinciye:1.5 milyon Suudi Arabistan Riyali

Tottenham Manchester City maçı HD izle canlı BEIN SPORT 3 LİNK Tottenham Manchester City maçı HD izle canlı BEIN SPORT 3 LİNK

Üçüncüye:1 milyon Suudi Arabistan Riyali

AL NASSR MAÇLARI HANGİ KANALDA YAYINLANIYOR?

Suudi Arabistan Pro Ligi maçları Eurosport ekranlarından yayınlanıyor. Eurosport platformuna üye olarak Al Nassr ve S. Arabistan liglerinin canlı yayınlarını izleyebilirsiniz.

EUROSPORT NEDİR?

Eurosport, Discovery şemsiyesi altında faaliyet gösteren Fransa merkezli bir uluslararası spor yayın ağıdır. İlk olarak 5 Şubat 1989'da televizyonda yayınlandı. Yaz ve Kış Olimpiyat Oyunlarının daimi yayıncısıdır. Faaliyet gösterdiği ülkelerde Bundesliga, Şampiyonlar Ligi, Avrupa Ligi, UEFA Konfederasyonu ve diğer UEFA kulüpler arası müsabakaların yayın haklarına sahiptir.