Türkiye'de adeta gündemi belirleyen futbol yorumcusu ve eski hakem Ahmet Çakar, Arda Turan'la ilgili çarpıcı bir açıklama yaptı.

Ahmet Çakar gündeme bomba gibi  bir açıklama yaptı. Ünlü futbol yorumcusu Ahmet Çakar, Arda Turan'ın  futbol kariyerinin 22 Şubat'ta sona erdiğini duyurdu. Çakar, kararlılığını Fatih Terim ile fotoğrafı paylaşan oyuncuya bağladı.

AHMET ÇAKAR: ARDA TURAN'IN FUTBOL KARİYERİ BİTTİ

Domenec Torrent'in "Arda Turan'ın paylaşımını ona sorun" sözlerinin ardından Ahmet Çakar'dan konuyla ilgili çok konuşulacak bir açıklama geldi.

Fatih Terim'in prensini Acun Ilıcalı kaptı! Transfer resmen açıklandı Fatih Terim'in prensini Acun Ilıcalı kaptı! Transfer resmen açıklandı

Torrent'in Arda Turan'ı bir daha kadroya almayacağını savunan Ahmet Çakar, tecrübeli futbolcunun kariyerinin 22 Şubat itibarıyla bittiğini öne sürdü.

Ahmet Çakar'ın konuyla ilgili açıklamaları şöyle:

"Arda Turan'ın futbol kariyeri 22.02.2022 itibariyle bitmiştir. Bir daha kadroya alınmaz. Domenec Torrent'in açıklamaları ortada. Arda'ya en az iki ay su yok. Temmuz ayında falan Kırkıpınar'da oynayabilir! Arda Turan gibi bir ismin bu saatten sonra alt ligde ya da Anadolu takımında oynayacağını düşünmüyorum, bu büyük bir hata olur."