Kanal D'nin reyting rekorları kıran dizisi Camdaki Kız'da Nur Sürer'in canlandırdığı Feride İpekoğlu intihar etti. Dizinin yapımcıları, karakterin ölümünün ardından gazetelerde bir ölüm ilanı yayınladı.

Feride İpekoğlu, Kanal D'de yayınlanan Gülseren Budaıcıoğlu'nun aynı adlı romanından uyarlanan Camdaki Kız dizisinin 63. bölümünde intihar etti. Bu sahneleri izleyen dizi izleyicileri duygularına hakim olamıyor.

Camdaki Kız'da Nur Sürer'in canlandırdığı Feride İpekoğlu'nun intiharının ardından Kanal D ekibi alışılmışın dışında bir iletişim işine imza attı.

30 Aralık Cuma günü Milliyet ve Posta'da Feride İpekoğlu'nun ölüm ilanı yayınlandı. Feride karakterini unutmayan Kanal D'nin çalışması sosyal medyada da büyük ses getirdi.

aci-kaybimiz

Kahramanmaraş'taki haber siteleri için şartlar açıklandı! Kahramanmaraş'taki haber siteleri için şartlar açıklandı!

SÜLEYMAN ÇAKIR'I HATIRLATTI

Gazete ilanı akıllara Oktay Kaynarca'nın canlandırdığı Süleyman Çakır karakterinin ölümünü getiriyor. 18 yıl önce senaryo gereği Kurtlar Vadisi’nden ayrılan Çakır'ın ölümünden sonra gıyabında cenaze namazı kılınmış, gazetelere vefat ilanı verilmiş ve mevlit okutulmuştu.