Aydın'da dehşete düşüren görüntü! Darp edilerek bu hale getirildi...

Aydın'ın Kuşadası ilçesinde, 10-14 Temmuz arasında düzenlenen gençlik festivaline katılan Ahmet Bingöl, arkadaşlarıyla sahilde otururken yanlarına gelen güvenlik görevlileri tarafından darbedildiğini iddia ederek, şikayetçi oldu. Başlatılan soruşturma kapsamında 3 güvenlik görevlisinin ifadeleri alındı.

Aydın'da dehşete düşüren görüntü! Darp edilerek bu hale getirildi...

Ahmet Bingöl arkadaşlarıyla birlikte 12 Temmuz Cuma günü Aydın Kuşadası'nda gerçekleşen gençlik festivaline katıldı. Saat 06.00 sıralarında ise 4 arkadaşı ile birlikte Davutlar Plajı'ne geçerek, oturmaya başladı. İddiaya göre yanlarına 2 özel güvenlik görevlisi geldi

Güvenlik görevlileri, gençlere alkol alıp almadıklarını sordu. Ahmet Bingöl ile güvenlik görevlileri arasında tartışma çıktı. Olay yerine, başka güvenlik görevlileri de geldi. Bingöl'ün iddiasına göre güvenlik görevlileri, Bingöl'ü biraz ileriye götürerek, darbetti.

Olaydan sonra Kuşadası Devlet Hastanesi'nde tedavi olan Bingöl, darp raporu aldı. Davutlar Polis Amirliği'ne giderek, şikayetçi oldu. 

Bingöl'ü darbettiği iddia edilen 3 güvenlik görevlisinin polis tarafından ifadeleri alındı. Ahmet Bingöl, kendisini darbedenlerin cezalandırılmasını isterken, başlatılan soruşturma sürüyor.

KAYNAK: DHA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.