Ekranların tanınan simalarından biri olan 40 yaşındaki Sedef Avcı, kırmızı bikinisiyle beğeni topladı.

2005 senesinde hayatını meslektaşı Kıvanç Kasabalı ile birleştiren ve günümüzde mutlu bir evlilik süren Sedef Avcı, oyunculuğunun yanı sıra sosyal medya paylaşımlarıyla da adından söz ettiriyor.

sedef avcı

Geçtiğimiz aylarda final yapan 'El Kızı' dizisiyle ekranlara gelen Sedef Avcı ve eşi Kıvanç Kasabalı, yazı Muğla'da geçirdikten, sonra eylül ayında oğulları Can'ın okulu sebebiyle İstanbul'a dönmüştü.

Avcı, eşinin yeni yaşını birlikte motosiklet üzerinde verdikleri pozla kutlamış, "Yol arkadaşım iyi ki doğdun" notuyla paylaştığı fotoğrafla sosyal medyada gündem olmuştu.

sedef avcı2

İşten kalan zamanını 2013 yılında kucağına aldığı oğlu Can ile geçiren Avcı, son olarak birlikte yer aldıkları bir karelerini, 1.3 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasından yayınladı.

Ünlü oyuncunun bu bu gönderisine, kısa sürede 16 binden fazla beğeni ve onlarca yorum geldi. Bir arkadaşı Sedef Avcı'ya "Taşındın mı?" diye sorarken, başka bir arkadaşı ise "Can'ın doğduğu ev... Hatırladın mı?" yorumunu yaptı.

sedef avcı3

Öte yandan Avcı, uzun yıllar sonra imaj değişikliğine gitmişti. Güzelliğiyle gözleri üzerine çeken 40 yaşındaki oyuncu, radikal bir karar alarak kariyeri boyunca uzun kullandığı saçlarını ilk defa kestirmiş ve takipçilerinden tam not almayı başarmıştı.

İtalyan genç, CZN Burak'tan etkilenip Müslüman oldu! İtalyan genç, CZN Burak'tan etkilenip Müslüman oldu!

İlk bebeklerini bekleyen ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi Başak Dizer, geçtiğimiz ay oyuncu arkadaşları Kıvanç Kasabalı ve Sedef Avcı çiftinin sahibi olduğu kahve dükkanını ziyaret etmişti. Sedef Avcı, son zamanlarda sosyal medya paylaşımlarıyla ön plana çıkıyor. Tatil paylaşımı yapan güzel oyuncu, kusursuz fiziğiyle genç kızlara taş çıkarttı. O poza çok sayıda beğeni ve, "Yıllara meydan okuyorsun", "Her zaman güzel görünüyorsun" gibi yorumlar geldi.

sedef avcı4