Üç Kuruş yeni bölüm izle Show TV canlı yayın takip ederek 10. bölümüyle 03 Ocak Pazartesi günü televizyon ekranlarına gelecek. İlgi ile takip edilen Show TV dizisi Üç Kuruş son bölüm ekranlara 03 Ocak 2022 Pazartesi günü ekranlara gelecek. Seyirciler yeni bölümde yine ilginç maceralar görülürken detaylı inceleme konusunda Üç Kuruş son bölüm izle, Üç Kuruş yeni bölüm, Üç Kuruş özeti, Üç Kuruş yeni canlı izle 10. bölüm son full gibi bilgiler haberimizin devamında yer alıyor.

ÜÇ KURUŞ SHOW TV CANLI İZLE FULL HD KESİNTİSİZ TIKLAYIN

ÜÇ KURUŞ 10. BÖLÜM ÖZET

Dizide Efe karakterini canlandıran Ekin Koç Üç Kuruş’un geleceğiyle ilgili oldukça ilginç bir tüyo verdi. Dizi ekibinin buluştuğu yemekten çıkarken gazetecilerin sorularını yanıtlayan Ekin Koç, Üç Kuruş’ta hikayenin belli bir yere kadar geldiğini bundan sonra her şeyin hızlanacağını söyledi. Ekin Koç, “Hikaye, beklentilerimizin biraz ters köşe olacağı bir yere gidecek. O yüzden seyircilere hazır olun diyorum” diye konuştu.

Üç Kuruş’ta hikaye bugüne kadar bir hayli yavaş gitti. Aksiyon görmek isteyen izleyiciler de hikayenin gidişatından hiç memnun kalmadı. Ancak eğer Ekin Koç’un dediği gerçekleşirse Üç Kuruş reytinglerde yükseliş sağlayabilecektir.

ÜÇ KURUŞ SON BÖLÜM İZLE YOUTUBE TEK PARÇA FULL

ÜÇ KURUŞ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Üç Kuruş dizisinin çekimleri İstanbul'da gerçekleşmektedir. Megakent İstanbul'un farklı semtlerinde çekilen Üç Kuruş dizisinden bazı sahneler eski Beykoz ayakkabı fabrikasında geçiyor.

ÜÇ KURUŞ DİZİSİNİN OYUNCULARI

Uraz Kaygılaroğlu
(Kartal)

Ekin Koç
(Efe)

Diren Polatoğulları
(İrfan)

Nesrin Cavadzade
(Bahar)

Aslıhan Malbora
(Leyla)

Nursel Köse
(Neriman)

Civan Canova
(Oktay)

Zafer Algöz
(Nezih)

Ercan Kesal
(Halit)

Mustafa Kırantepe
(Ruşen)

Uğur Yıldıran
(Şesu)

Umutcan Ütebay
(Şahin)

Damla Makar
(Halide)

Melissa Yıldırımer
(Nesrin)

Aytaç Uşun
(Batuhan)

Süreyya Kilimci
(Semiha)

Cenk Kangöz
(Mesut)

Alişan Uğur
(Konyalı)

Burak Altay
(Bülent)

Muttalip Müjdeci
(Sahir)

Asena Girişken
(Perihan)

Tuğçe Yolcu
(Hazal)

Emrullah Çakay
(Atilla)

Aylin Engör
(Neşe)

Volkan Kıran
(Kamil)

Cüneyt Yalaz
(Adnan)

Goncagül Sunar
(Aysel)

Canan Atalay
(Yeşim)

ÜÇ KURUŞ YENİ BÖLÜM İZLE, ÜÇ KURUŞ YENİ BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Çukur dizisinin devam niteliğini taşıyan Üç Kuruş dizisi bugün yani 3 Ocak Pazartesi 2021 tarihinde yılbaşı arası nedeniyle ekranlara gelmedi. Dizinin yeni bölümü haftaya Pazartesi günü yayınlanacaktır. Yılbaşından dolayı çoğu dizi 1 haftalık ara vermiştir. Bundan dolayı Üç Kuruş 3 Ocak Pazartesi günü yeni bölümü yayınlanmayacağı kamuoyuna bildirildi.