Türkoğlu'nda yağmur altında coşkulu miting!

Türkoğlu Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AK Parti Türkoğlu Belediye Başkan Adayı Osman Okumuş, 31 Mart Yerel seçimleri öncesinde Türkoğlu'nda seçim bürosu önünde düzenlenen mitingde yağmur altında vatandaşlara seslendi. Yağan yağmura rağmen vatandaşlar mitinge yoğun ilgi gösterdi.

BAŞKAN OKUMUŞ'A YAĞMUR ALTINDA BÜYÜK DESTEK

31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerin favori ismi Osman Okumuş, seçimlere 3 gün kala Türkoğlu mitinginde yağmur altında halkla buluştu. Miting boyunca yağan yağmura rağmen alanı dolduran vatandaşların yerlerinden ayrılmadan mitingi izlemeleri dikkat çekti. 

OSMAN OKUMUŞ SEVGİSİ YAĞMUR DİNLEMEDİ

Türkoğlu'nda düzenlenen mitingde yağmur yağdığını hatırlatan Başkan Osman Okumuş, vatandaşlara 'mitinge devam edelim mi?' diye sordu. Vatandaşlar ise aşırı yağan yağmura aldırmadan 'devam' yanıtını verdi. Başkan Okumuş, "Sizin için ıslanırızda, hasta da oluruz. Türkoğlu'nu çok seviyoruz, sizleri çok seviyoruz. Durmak yok yola devam'' dedi. Başkan Okumuş ve alanda toplanan vatandaşlar ise yağmur altında hep bir ağızdan "Bizimkisi Bir Aşk Hikayesi" şarkısını söyledi.

65. Hükümet Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, AK Parti İlçe Başkanı Veli Ünlü, MHP İlçe Başkanı Mustafa Ardıç, 44 mahalleden gelen binlerce vatandaşın katılımıyla büyük Türkoğlu mitingini coşkulu bir şekilde gerçekleştirildi.

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, miting alanında toplanan vatandaşlara 5 yıl boyunca Türkoğlu'na yapılan rekor yatırımları ve yapılacak projeleri anlattı.

Miting meydanında toplanan vatandaşlara ise yağmurluk dağıtıldı.

Haber: Serkan Karaaslan
 

Güncelleme Tarihi: 29 Mart 2019, 17:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.