Milletvekili Özdemir, Türkoğlu'nda bir dizi ziyarette bulundu

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kahramanmaraş Milletvekili Ahmet Özdemir, Türkoğlu ilçesinde bir dizi ziyarette bulundu.

İlk olarak, Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş'u makamında ziyaret ederek, ilçedeki yatırımlar ve hizmetler hakkında fikir alışverişinde bulundular. Ardından İlçe Kaymakamı Gürbüz Saltaş’ı makamında ziyaret ederek, Kamu Külliyesi içerisinde bulunan ve yeni hizmet vermeye başlayan hükümet konağına hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Daha sonra, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Ahmet Özdemir, İlçe Kaymakamı Gürbüz Saltaş, Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş ve AK Parti İlçe Başkanı Veli Ünlü ile birlikte Türkoğlu Meslek Yüksek Okulunu ziyaret ettiler. İnşaatı devam eden İslami ilimler Fakültesi binasında incelemelerde bulundular, sonrasında ise öğrencilerle bir araya gelerek öğrencilerin talep ve önerilerini dinlediler.

Son olarak hep birlikte, Gaziler Mahallesinde 3 çocuğu doğuştan engelli olan Asiye Köse’yi evinde ziyaret ettiler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Asiye hanım devletimizin şevkat elinin devamlı üzerinde olduğunu belirtip teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2019, 12:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.