Başkan Okumuş'un Çocuk sevgisi

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) ve Cumhur İttifakı Türkoğlu Belediye Başkan adayı Osman Okumuş'un seçim çalışmaları için gittiği her yerde çocuklara gösterdiği ilgi ve sempatik tavırları, yöre halkından tam not aldı.

Başkan Okumuş'un Çocuk sevgisi

Türkoğlu Belediye Başkanlığı görevine başladığı günden bugüne kadar hiçbir vatandaşın gönlünü kırmayan düğün, taziye ve özel günlerinde yanlarında olan Başkan Okumuş'un çocuklara olan sevgisi ise takdirle karşılanıyor. Merkez, ilçe, köy ve mezralarda sürekli halkla iç içe olan Başkan Okumuş, gittiği her yerde karşısında gördüğü çocuklara yakın ilgi gösteriyor. Başkanın seçim çalışmaları için Şekeroba Mahallesindeki 'KIR' ailesine misafir olduğu ziyarette küçük bir çoçuğu kucağına alıp sımsıkı sarması ve küçük yavrucağın, başkanın sevecen sarılışı karşısında ağlamaması "İşte başkan işte küçük seçmen" tezahüratları yapılmasına vesile oldu.

Şekeroba mahallesinde seçim çalışmaları nedeniyle ziyarette bulunduğu vatandaşlar, Başkan Okumuş'un çok farklı bir yapıya sahip olduğunu belirterek, "hiç kimseyi kırmadığı gibi her zaman kapısının açık olduğunu, ne zaman belediyeye gitseler her zaman sıcak karşılama ile karşılaştıklarını, her zaman halkla içiçe olduğunu" ve bu duyarlılıktan dolayı da kendisine teşekkür ettiler.

Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2019, 16:55
YORUM EKLE
YORUMLAR
astsubay alımı
astsubay alımı - 3 ay Önce

İçişleri Bakanlığı Jandarma Genel Komutanlığı'na sözleşmeli astsubay alımı gerçekleştirilecek. Geçtiğimiz gün duyurusu yapılan jandarma astsubay alımının bugün başvuru kılavuzu da yayımlandı. Buna göre Jandarma Genel Komutanlığı'na 2343 erkek, 300 kadın astsubay alımı yapılacak, başvuru yapacak adaylarda KPSS'ye girmiş olma şartı aranacak. SON BAŞVURU TARİHİ :13 MART ÇARŞAMBA