Başkan Okumuş'tan yeni yıl mesajı

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, yeni yıla ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Başkan Okumuş, 2020 yılında ilçede önemli projeleri hayata geçireceklerini söyledi.

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, yeni yıl vesilesiyle Kanal Maraş'a açıklamada bulundu.

Yeni yılın Türkoğlu ve Kahramanmaraş başta olmak üzere vatana ve millete hayırlar getirmesi temennisinde bulunan Başkan Okumuş, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

Başkan Okumuş, ''2019 yılı dolu dolu geçti. İşte seçim çalışmaları, seçim çalışmaları sonucunda da normal rutin faliyetlerimizi yaptık. Dolu dolu projelerimizle yılbaşından itibaren 2020'ye gireceğiz. Önceki yıllarda nasıl çalışma performansımız varsa önümüzdeki yıllarda da Türkoğlu'muza elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Tabi bu yıl ülkemiz açısından aslında bir çok güzel şeyler oldu. Özellikle geçen hafta Cumhurbaşkanımızın tanıtımını yaptığı yerli araba gerçekten sükse yaptı. Seyredenler, görenler tarafından büyük beğeni kazandı. İnşallah otomotiv dünyasına Türkiye bomba gibi g,r,yor. Bu aslında bir çok eleştiri, özellikle bazı çevreler tarafından yapılmasına rağmen büyük devlet olmanın bence en önemli ayaklarından birtamesi. İnşallah önümüzdeki yıl Kanal istanbul'la beraber yine dünyanın en büyük projelerinden birtanesine daha imza atılıcak. AK Partimiz açısından geçtiğimiz 17 yılda ülkemize büyük hizmetler yapıldı. İnşallah bundan sonra da yapılacak. Tabi dünyada İslam ülkeleri, müslümanlar emparyalistler tarafından  her yerde savasşlar var, ölümler var. Dünya lideri Cumhurbaşkanımızda bunlara elinden geldiği kadar tüm platformlarda sahip çıkmakta. Özellikle Libya'yla olan stratejik antlaşma bence Türkiye'nin dış ilişkilerindeki son yüzyıldaki en büyük ortak projelerden birtanesi. Bugün bizi Akdeniz'de belli bir yere kapatmak isteyenler şu anda Akdeniz'de Türkiyemizin olduğunu herkese gösterdi. Gerek Türkoğlunda gerek Kahramanmaraş'ta gerekse de Türkiye'de ve dünya müslümanlarına 2020'de Kanal Maraş aracalığı ile bol bol  kazançlar diliyorum. Hayırlar getirmesini diliyorum ve tüm vatandaşlarımızın 2020 yılını kutluyorum.'' dedi.

Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2019, 17:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.