Başkan Okumuş'tan; Güngör'e çıktığı yolda tam destek

Bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Türkoğlu ilçesine gelen AK Parti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayrettin Güngör, AK Parti İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici ve partililer ile birlikte Türkoğlu Belediyesini de ziyaret ederek, Belediye Başkanı Osman Okumuş’u makamında ziyarette bulundular.

Başkan Okumuş'tan; Güngör'e çıktığı yolda tam destek
banner150

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş; “Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız sevgili Hayrettin Güngör’ü ilçemizde bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere misafir ettik. Öncelikli olarak kendisine bu çıktığı yolda ilçemiz adına hayırlı, uğurlu olsun diyoruz. İnşallah 31 Mart’ta Türkoğlu ilçemizden AK Parti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanlığı için kendisine büyük bir oyla destek vereceğimizi buradan söz veriyoruz.

Sivil Toplum Kuruluşlarımızı, belediyemizi, hükümet konağımızı ziyaret ettiler. Teveccühler kendilerine çok iyi, biz belediye başkanlığı yaptığımız süre içerisinde kendisini zaten yakinen tanıyoruz. Kahramanmaraş’a Büyükşehir Belediyesine ve 11 ilçeye büyük manada yatırmalar getirecek, hizmet edecek kapasitede bir abimiz kendisinin aday olduğundan dolayı da çok memnun olduk. Türkoğlu ilçemizde sonuna kadar kendisinin arkasında hayırlı, uğurlu olsun.”dedi.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Hayrettin Güngör; “İlçe gezilerimizden Türkoğlu ilçemizi ziyaret ettik. Teşkilatımızı ziyaret ettik, aday adaylarımızı ziyaret ettik, akabinde ise belediyemizi ziyaret ederek, meclis üyelerimizle bir araya geldik.

Daha sonra kaymakamlığımızı ziyaret ettik. İki odamızı hem ziraat odamızı, hem esnaf odamızı ziyaret ettik. Her zaman ifade ettiğim gibi, bu ziyaretler istişare ziyaretleri, 31 Mart’a kadar çok daha farklı ve defalarca ilçelerimize, mahallelerimize ulaşacağız.

Ben ziyaretlerimden memnun oldum. Hemşehrilerimizle hasbihal ediyoruz. Geleceğe dönük görüşlerini alıyoruz. Çok güzel, çok sıcak bir karşılama oldu. Ben bütün hemşehrilerime teşekkür ediyorum.”şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 28 Aralık 2018, 17:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.