Trezeguet bombası! Sezon sonu...

Garry Rodrigues'i Al-İttihad'a 10 milyon 250 bin dolara, Ozan Kabak'ı ise Stuttgart'a 11 milyon euroya satarak bütçe oluşturan ve transfer bombalarını patlatan Galatasaray'ın yazın ise sponsoru Younes Belhanda olacağı belirlendi.

Trezeguet bombası! Sezon sonu...
banner150

Sakatlığı nedeniyle Emre Akbaba'nın sahalara dönüşü Mart ayını bulacağı için Belhanda'yı isteyen Al-İttihad'a olumsuz yanıt verilmişti. Terim'in kadro planlaması çerçevesinde aldığı karara saygı gösteren sarı-kırmızılı yönetim, Faslı 10 numarası için sezon sonunda gelecek teklifleri ise değerlendirme kararı aldı.

ALBAYRAK ÇOK İSTİYOR

Belhanda'dan gelecek paranın adresi de belli oldu: Trezeguet. Diagne ile birlikte alınmak istenen ancak ekonomik olarak uygun olmayan Kasımpaşa'nın Mısırlı yıldızını, Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak çok istiyor.

Albayrak, Diagne için Kasımpaşa'yı ikna ederken Trezeguet'nin sezon sonundaki olası transferi için öncelik sözü aldı. Transfer görüşmeleri sırasında ağrılarını gerekçe göstererek idmanlara çıkmayan 24 yaşındaki Trezeguet'nin de Galatasaray'a gelmeyi istediği ve bu talebini Kasımpaşa yönetimine ilettiği gelen haberler arasında.

Kaynak: Sabah

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.