banner232

Galatasaray Mostafa Mohamed için Bordeaux'la anlaştı

Galatasaray'da son dakika sürpriz ayrılık geliyor. Sarı-Kırmızılı kulüp Mostafa Mohamed'in transferi için Fransız kulübü Bordeaux'la anlaşmaya vardı.

Galatasaray Mostafa Mohamed için Bordeaux'la anlaştı

Galatasaray Mostafa Mohamed'in transferi için Fransız kulübü Bordeaux'la anlaşmaya vardı. Sarı-Kırmızılı kulüp 23 yaşındaki golcü futbolcuyu Zemalek kulübünden 1.5 sezonluğuna 1.5 milyon dolar kiralama ve 4 milyon Dolar satın alma opsiyonuyla kiralamıştı.

Galatasaray, Mohamed'in 4 milyon Dolar'lık satın alma opsiyonunu kullanarak oyuncuyu 7-8 milyon Euro'ya satması bekleniyor. Kısa süre içinde Fransa'ya gidecek Mohamed'in sağlık kontrolünden geçtikten sonra yeni kulübüyle sözleşme imzalaması bekleniyor. Galatasaray ve Bordeaux kulüpleri de kısa süre içinde transferi açıklayacaklar.

Mostafa Mohamed geçen sezonun devre arasında Galatasaray'a geldikten sonra 21 maçta 11 gol atmayı başarmıştı. Bu sezon 7 maça çıkan Mostafa'nın golü ise bulunmuyor.

Güncelleme Tarihi: 31 Ağustos 2021, 15:17
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.