Son dönemde bebekleri dünyaya gelen çok ünlü sosyetik çift, eve yatılı olarak bakıcı tutmuş. İlk günlerde her şey yolunda giderken aylar geçtikçe bakıcı ile sosyetik iş adamı arasında bir aşk yeşermeye başlamış. Sosyetik güzel ikiliyi mutfak tezgahında yakalayınca kıyamet koptu.

sosyete-aldatma (2)Tabii aşktan habersiz olan sosyetik güzel ise hem dadı ile hem de eşi ile arasındaki bağlantıyı aylar sonra öğreniyor ve kıyamet kopuyor. Bir gün alışverişe giden sosyetik güzel, çocuğunu hem bakıcıya hem de eşine teslim ediyor.

sosyete-aldatma (1)

Fakat bazı durumlardan şüphelenen sosyetik güzel, hiç alışverişe gitmeden kapıda bekleyip belli bir süre sonra evine geri dönüyor. Eşi ile dadıyı mutfak tezgahında yakalayan sosyetik güzel, büyük bir şok yaşamış ve eşi ile dadıyı aynı anda kapının önüne koymuş.

Bu olay sosyetik isimlerin arasında dedikodu malzemesi olsa da kısa bir süre ailelerin de devreye girmesiyle boşanma durumu ertelenmiş.

Her hareketi olay olan ünlü spiker Hande Sarıoğlu bu sefer de kalça dansı ile gündemde Her hareketi olay olan ünlü spiker Hande Sarıoğlu bu sefer de kalça dansı ile gündemde

yat

Hatta sosyetik iş adamı, eşine 40 milyon TL verip süper lüks bir yat hediye etmiş. Şimdilerde Göcek'te demirli teknelerinde de aile pozunu paylaştıklarını da gördüm.

KAYNAK: TAKVİM/UFUK ÖZCAN