Milletvekilinden 'hayırlı olsun' ziyareti

AK Parti MilletvekiliGüvenç, partisinin İl Başkanı Doğan’ı ve Onikişubat İlçe Başkanı Özdemir’i makamlarında ayrı ayrı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

Milletvekilinden 'hayırlı olsun' ziyareti
banner150

 

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili ve İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Üyesi Sıtkı Güvenç, partisinin İl Başkanı Avukat Metin Doğan’ı ve Onikişubat İlçe Başkanı Av. Ahmet Özdemir’i makamlarında ayrı ayrı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

 

 

AK Parti İl ve İlçe Kongrelerinin yapılmasının ardından İl Başkanı Metin Doğan’ı ve Onikişubat ilçe Başkanı Avukat Ahmet Özdemir’i ziyaret eden Milletvekili Güvenç, Onikişubat AK Parti İlçe Yönetim Kurulunun Genişletilmiş Grup Toplantısına da katılarak teşkilat mensuplarıyla bir araya geldi. Milletvekili Sıtkı Güvenç, İl Başkanı Doğan ile Onikişubat İlçe Başkanı Özdemir’e ve ilçe yönetimine hayırlı olsun dileklerini iletti. İlçe Başkanı Özdemir, ilçe yönetim kurulu üyelerini Güvenç’e takdim ederek ilçe teşkilatı ve çalışmalarıyla ilgili bilgiler verdi.

 

 

Güvenç, AK Parti’nin milletin teveccühünü ve güvenini kazanarak her seçimde oy oranını yükselmesinde ve tek başına ülkeyi istikrarla idare etmesinde teşkilat mensuplarının inançla ve özveri ile çalışmalarının katkısının büyük olduğunu belirtti. Önümüzdeki Genel Seçimlerde de teşkilatlarımızın aynı inanç ve iradeyle çalışacaklarını, hem Kahramanmaraş’ta hem de Türkiye genelinde AK Partinin en fazla oyu alıp bu seçimden de birinci parti olarak çıkacağına inancının tam olduğunu ifade etti. İlçe teşkilat mensuplarına seçime yönelik motive edici konuşma yapan ve siyasi deneyimlerini de paylaşan Milletvekili Güvenç, Özdemir’e ve yönetim kuruluna çalışmalarında başarılar diledi.

 

 

İl Başkanı Doan ve Onikişubat AK Parti İlçe Başkanı Özdemir ve İlçe Yönetim Kurulu, Güvenç’e ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirerek teşekkür ettiler.

Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2015, 09:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.