Erdoğan, Fatih Mehmet Erkoç'un elini sıkmadı

Yerel seçimlerin ardından verdiği 82 milyon ile birlikteyiz mesajıyla gündeme gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan, 15 Temmuz kutlaması için geldiği Atatürk Havalimanı çıkışında kendisini bekleyenlerin tek tek elini sıkarken Fatih Mehmet Erkoç'un elini sıkmadı.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 15 Temmuz kutlaması için geldiği Atatürk Hava limanı çıkışında kendisini karşılayanların arasında Kahramanmaraş eski Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç’ta yer aldı.
 

ERDOĞAN, ERKOÇ’UN ELİNİ SIKMADI
 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Atatürk Havalimanı çıkışında kendisini karşılayanların elini tek tek sıkarken Fatih Mehmet Erkoç’un elini sıkmayarak es geçmesi ve görmezden gelmesi Cumhurbaşkanlığının yayınladığı görüntülerde ortaya çıktı.
 

ERKOÇ’UN SİYASİ HAYATI BİTTİ Mİ?
 

Kamuoyunda son günlerde bazı medya organlarında çıkan “Erkoç Bakan yardımcısı oluyor” gibi haberlerin yayınlandığı bilinirken, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 15 Temmuz kutlaması için Atatürk Havalimanında kendisini karşılayan Erkoç’un elini sıkmadığı görüntülerin ortaya çıkması ile Erkoç’un AK Parti’deki siyasi hayatının bitip bitmediği tartışmalarını da gündemde tutacağı görülüyor.

Güncelleme Tarihi: 20 Temmuz 2019, 19:34
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kadioglu
Kadioglu - 9 ay Önce

Avukat’in Necmettin Sertpolat ile tokalasirsin Sn Erkoç, millet senin ne oldugunu anladi marasimizda çakalli siyaseti bitti seninle birlikte. Takla ve yalakaligin yerini liyakat ve ehliyet aldi artik... senin yapacagin biriktirtirdigin para ile ticaret yapmak artik...

Ertuğrul
Ertuğrul - 9 ay Önce

Belediyeyi batırdı sıkmaz tabi yeni başkan cebelleşiyor borçları ödemek için

Mehmet Dağlar
Mehmet Dağlar - 9 ay Önce

15 Temmuz kutlaması nedir efendi!!!!

hacı mehmet çamkesen
hacı mehmet çamkesen - 9 ay Önce

Yanılış haber yapmayı böyle çok günaha giriyorsunuz reis herkesle tokalaşır sonra erkocuda çok sever vidioyu ağır çekime alın iyi izleyin yanındaki insan ani hareketl daha önce elini uzatıyor biran göremedi

kayt
kayt @hacı mehmet çamkesen - 9 ay Önce

belediyede garip gurebanın parasının nasıl çarçur edildiğini Erdoğana iletmiyorlar mı....senin istanbulda ne işin var....

Ekonomik hareketlilik
Ekonomik hareketlilik - 9 ay Önce

Ekonomik hareketlilik için ekonominin temel taşları olan ; Esnafın, çiftçinin, hayvancının , köylünün, kısaca üreticinin temel sorunları çözülmelidir . Doların 3.50 seviyesine inmesi için , kredi faiz oranlarının 14-15 puan aralığına inmesi için ne gerekiyorsa yapılmalıdır .Altın fiyatları çok yüksek insanlar düğün yapmakta zorlanıyor. Konut satışları geçen yıla göre düştü. Araba piyasası durgun. İşte Türkiyenin ana gündemi olan ekonomi haberlerine daha çok yer verilmeli.
Asıl gündeme çok daha fazla ağırlık verilmeli

Bu konularla ilgili haber yapılabilir mi ? Hepimiz elimizi taşın altına koymalıyız

Ahmet köse
Ahmet köse - 9 ay Önce

Gelmiş geçmiş en iyi başkan fme kitap yazmış biri geldi civi caktıgı yok erkoc en azından her ay bir acılış yapıyordu göngör ne yapıyor

Fena Eleştirici
Fena Eleştirici - 9 ay Önce

Erkoç gibi küçük hesap ve menfaatçi birisinin dombalak siyaseti gebermiştir.
Bu görüntüler de ispatıdır.
Gelelim asıl gerçeklere Erkoç ve Fetö ilişkisini yargı ne zaman ele alacak ondan haber verin lütfen.
Bunlar memleketin milyarlarca lirasını nereye verdilerse araştırılıp geri alınmalıdır.

Queen
Queen - 9 ay Önce

Muhabirlerinizi sn erkoçak peşinde yormayin lütfen yazik.sn erkocun yeri yurdu belli gidip röportaj yapabilirsiniz


SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.