Devlet Bahçeli ilk kez ceketsiz poz verdi

MHP Lideri Devlet Bahçeli, ilk kez ceketsiz verdiği pozunu resmi twitter hesabından takipçileriyle paylaştı.

Devlet Bahçeli ilk kez ceketsiz poz verdi
banner150

MHP Lideri Devlet Bahçeli, resmi Twitter hesabından paylaştığı fotoğrafıyla büyük beğeni topladı.

 

İLK KEZ CEKETSİZ

 

Bahçeli, ilk kez ceketsiz poz verdiği fotoğrafının altına yazdığı mesajında takipçilerine"Meraklanmayın" diyerek seslendi. Bahçeli, mesajında şöyle dedi;

"Meraklanmayın, Türkiye; Anka kuşu gibi küllerinden yeniden doğacaktır"

 

MASASINDAKİ AKSİYON DERGİSİ DİKKAT ÇEKTİ

 

Fotoğrafta dikkat çeken diğer bir ayrıntı ise, Bahçeli'nin masasının üzerinde Cemaat'e yakınlığıyla bilinen Aksiyon dergisinin olması oldu.

 

İŞTE O TWEET

 

 

HAYAT BAŞLI BAŞINA BİR MÜCADELE MAHSULÜ

 

İşte Devlet Bahçeli'nin yaptığı o açıklamalar...

"Hayat başlı başına bir mücadele mahsulüdür. İnanıyorsak, kendimize güveniyorsak, savunduğumuz ilkelere bağlıysak, her zorluk aşılacaktır. Yüksek hedeflere, kutlu başarılara cılız iddialarla, yetersiz hazırlıklarla, küçük heyecanlarla ulaşıldığı görülmemiş, duyulmamıştır. Büyük ülkülerin lezzetine kısa soluklu, sürekli mazeret imal eden, yılgınlık gösteren, cesaretini cüretiyle buluşturamayanlar varamayacaktır Ürkek, tereddütlü, aciz, kararsız ve inançsız mizaçlar dereyi bile tepe yapacak ruh ve zihin açmazına sahiptir.

 

TÜRKİYE'DE ÇOK SORUN VAR

 

Türkiye’de çok sorun vardır, Türk milleti bunalım ve buhran kapanındadır. Ama buna teslim olamayız, bunu es geçemeyiz. Tarihle eşanlamlı olan milletimizi ebediyetin patikasından savurmak için ihanetin potasında buluşanlar dur durak bilmemektedir. Şahsen Türk tarihinin ve Türk kültürünün Türkiye sevdalılarına yüklediği sorumluluğun farkında ve bilincindeyim. Bu itibarla uyku orucundayım, çalışma nöbetindeyim, sınırsız bir mücadele azmindeyim. Tıpkı bir merkezden çıkarak yayılan ışık huzmeleri ya da atılan bir taşla su üzerinde git gide yayılan çemberler gibi milletime ulaşıyorum. Tarih her şeyin bir kerede olup bittiği nihai yenilgiler, nihai zaferler sahnesi değildir. Ve tarih henüz hükmünü vermemiş, söz bitmemiştir. Merhum Ömer Seyfettin der ki; “milletleri harekete geçiren büyük felaketlerdir. Bir millete sen yoksun demek ateşli bir küfürdür.” Bu küfür her gün duyuluyor, her gün kulaklarımızı çınlatıyor.

 

KOLLARI SIVADIM, CEKETİ ÇIKARDIM

 

Takdir edersiniz ki buna katlanmak, buna dayanmak imkansızdır. Küfrü ezmek, yanlışa engel olmak için kolları sıvadım, ceketi çıkardım ve milletimle kucaklaşmak, doğruları haykırmak için daha da bilendim. Umut varsa hayat vardır, hedef varsa, şuur açıksa, iyiye, güzele, hidayete bağlılık tamsa tüm sorunlar yerle yeksan olacaktır."

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2015, 08:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.