banner232

Devlet Bahçeli'den dikkat çeken açıklamalar!

Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında, Ayasofya Camisi’nde Mustafa Kemal Atatürk'e ''zalim ve kafir'' dediği iddiasıyla imam Mustafa Demirkan'a isim vermeden tepki gösterip, ''AK Parti'nin 'muhteşem hizmetlerinin'' bu fiillerle karalandığını savundu.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin TBMM Grup Toplantısı'nda gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Ayasofya’da Cumhuriyet’in kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’e beddua eden eski imam Mustafa Demirkan’a tepki gösteren Bahçeli, dikkat çeken ifadeler kullandı.

"YAPILAN MUHTEŞEM HİZMETLERİ..."

Bu tarz fiillerin AK Parti hükümetinin “muhteşem hizmetlerini” karaladığını dile getiren Bahçeli, şöyle konuştu:

"İktidarın muhterem eserleri gölgelenmemelidir. Her güzel ve memnuniyet verici gelişmelerin yaşandığı dönemde suyu bulandıran, Müslüman kisvesi altında yapanların amacı provokasyondur. Gizli FETÖ'cü olup olmadıkları mutlaka incelenmelidir. Herkes uyanık olmak zorundadır. Tarihi şahsiyetlerimizi kötülemeye hiç kimse cüret etmemelidir.

İnanç sahiplerini üzmek, özellikle de bugünkü Ak Parti hükümetini töhmet altında bırakmak. Yapılan muhteşem hizmetleri söz ve fiillerle karalamak. Temiz bir mizacın, ihlaslı bir kalbin sonucu değildir, herkes uyanık olmak zorundadır."

Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2021, 12:13
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mahmut
Mahmut - 5 ay Önce

Ak tan adaylığını koy sn bahçeli

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.