Ahmet Özdemir'den af yasası, şartlı ceza indirimi ve denetimli serbestlik ile ilgili yeni açıklama

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Ahmet Özdemir, gündemde olan af, şartlı ceza indirimi ve denetimli serbestlik konularında açıklama yaptı.

Ahmet Özdemir'den af yasası, şartlı ceza indirimi ve denetimli serbestlik ile ilgili yeni açıklama
banner150

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Ahmet Özdemir, katıldığı Bengütürk TV ekranlarında şartlı ceza indirimi konusunda değerlendirmelerde bulundu.

AK Partili Vekil Özdemir, şu ifadelere yer verildi:

"Adalet Bakanımızın da bu konuda bir açıklaması oldu. İkinci yargı paketinde ceza ve güvenlik tedbirlerinin infazı ile ilgili bir denetimli serbestliğin genişletilmesine dair bir çalışma var.

Denetimli serbestlik genişleyecek. Aslında Milliyetçi Hareket Partisi'nin talebi de o. Biz belki bunu teknik olarak ifade ediyoruz ama şöyle diyelim. 5 yıl ve altında cezası olan teröre bulaşmamış, cinsel suçlardan, uyuşturucudan, örgüt suçlarından ceza almamış olan kişileri denetimli serbestlik kapsamına alınması ve cezaevinden çıkması söz konusu olacak. Fakat yasanın gelişi, bu bir iki hafta içerisinde henüz olmayacak, onu biliyorum, çalışma aşamasında. 9 Aralık'ta da bütçe görüşmeleri var, 25'ine kadar. Muhtemelen ondan sonra gelecek."

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2019, 17:24
YORUM EKLE
YORUMLAR
Tck 188
Tck 188 - 8 ay Önce

Tekerrur mukerrir kapsam icine alinsin aileler perisan oldu , 1 kereye mahsus yasayi genisletmek zor degil imkansiz degil. Yuvalar yikiliyor cocuklar arada kaldi bosanmalar artiyor, omurluk cezalarla esler yuvalarini yikmak zorunda kaliyor, bu insanlara sans firsat taniyin .

çağrı cici
çağrı cici - 8 ay Önce

bu mükerrer olayını bu millet8n başına bela edenin yatacak yeri varda 10 yıl önce karıştığım ufak bir suç şimdiki mukavemet dosyamı tekerurre sokuyor ben nerde yatacam 10 yıl olmuş tam 10 yıl benim suçum mu YARGITAYIN DOSYAYI geçgöndermesi

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.