O Ses Türkiye 2019 şampiyonu sergilenen müthiş performansların ardından belli oldu. Bu sezon müthiş performansların sergilendiği O Ses Türkiye yarışmasında finale kalan isimler belli olmuştu. Söylenen son şarkıların ardından O Ses Türkiye'de 2019 yılının şampiyonu yapılan halk oylamasıyla birlikte belli oldu. Peki, O Ses Türkiye 2019 şampiyonu kim oldu? İşte bu yılın O Ses Türkiye birincisi.

Ekranların heyecan dolu müzik yarışması O Ses Türkiye'de bu akşam müthiş bir final heyecanı yaşandı. Beyazıt Öztürk, Murat Boz, Hadise ve Seda Sayan’ın jüri koltuğunda oturduğu O Ses Türkiye’nin 2018-2019 sezonu şampiyonu gerçekleşen halk oylamasının ardından belli oldu. İşte, O Ses Türkiye 2019 şampiyonu olan isim.

Esra Ezmeci'ye gelen itiraflar herkesin ağzını açık bıraktı! Esra Ezmeci'ye gelen itiraflar herkesin ağzını açık bıraktı!

O SES TÜRKİYE 2019 ŞAMPİYONU

O Ses Türkiye yarışmasının 2019 yılı şampiyonu gerçekleşen final gecesiyle birlikte belli oldu. Finale kalan Gülce Kahtalı, Barış-Baran Solar kardeşler, Umut Kaç, Bartu Gürhan, Ferat Üngür ve Anıl Şimşek olmuştu.

Halk tarafından gerçekleşen SMS oylamasıyla birlikte O Ses Türkiye 2018-2019 sezonunun şampiyonu Murat Boz'un takımından Ferat Üngür oldu.