Miraç Online, Kemal Sunal repliğiyle yaptığı rap parçası sosyal medya bir anda gündem oldu. Kısa sürede Youtube olmak üzere sosyal medyada ilgi odağı olan Miraç Online hakkında bilinmesi gerekenler haberimizde… Miraç Online nereli ve kaç yaşında?

Galatasaray Giresunspor (CANLI iZLE) Justin Tv Bein Sports HD Selçuk Sports HD Taraftarium24 Giresun BJK canlı maç izle Galatasaray Giresunspor (CANLI iZLE) Justin Tv Bein Sports HD Selçuk Sports HD Taraftarium24 Giresun BJK canlı maç izle

Sosyal medyada Miraç Online adıyla yayın yapan müzisyen Cüneyt Arkın'ın anısına 'Kara Murat' filminin replikleriyle uyumlu olan bir rap şarkı hazırladı ve gündem oldu. 

SOSYAL MEDYADA REKOR KIRIYOR

Aynı müzisyen bu defa Kemal Sunal anısına, "Rahmetli Kemal Sunal replikleriyle düet yapıyorum" diyerek bir video paylaştı. Video sosyal medyada gündem oldu.

Yaptığı ilginç çıkışlarla gündeme gelen Miraç Online ile ilgili araştırmalar hız kazandı.

5 Ocak 1987 yılında Tekirdağ’ da doğmuştur. Asıl ismi Harun Dinç’tir.

Lise öğrenimini Tekirdağ Namık Kemal Lisesi’ nde yapmıştır. Mirac 13-14 yaşlarında hip hop kültürüne grafitti sanatıyla başlamış, 2003 yılında ise Rodosto Underground’ ta Lendua ile beraber ilk amatör kayıtlarını yapmıştır.

Ardından Rap sayesinde tanıştığı Sitem Depresif ile beraber 2003 yılının sonlarına doğru ilk müzik kariyerine başlamıştır.

Mirac, 2004-2005 “Araf” albümünü çıkardıktan sonra Underground’ ta adından sıkça söz ettiren “Sert Ünsüzler” albümünde Roziel ve Poet ile beraber çalışmıştır.

Daha sonra 2005 yılında Kuvvetmira Demo yarışmasını kazanarak Kuvvetmira ailesine dahil olmuştur. Fakat bazı sorunlar nedeniyle 2006 yılında Kuvvetmira ailesi ile yollarını ayırarak Sitem Depresif ile birlikte Rodosto Rulez Stüdyolarında çalışmalarına devam ettirmiştir.