Yasak Elma'da sansür krizi! Yasaklanan öpüşme sahnesi olay

FOX TV'nin yüzünü güldüren yapımlardan biri olan Yasak Elma'da sular bir türlü durulmuyor dizinin setinden yeni haberler gelmeye devam ediyor.

Yasak Elma'da sansür krizi! Yasaklanan öpüşme sahnesi olay
banner150

Talat Bulut'un dizi setinde genç bir kızı taciz ettiği iddiasının ardından sette gerginlik giderek artmış ve başrol oyuncuları birbirleri hakkında olay yaratacak açıklamalar yapmıştı. Bu nedenle 2. sezona olaylı başlayan dizi reyting listelerinde de hızla düşmeye başlamıştı.

YAPIMCI DÜĞMEYE BASTI: Kulislerde Yasak Elma'nın biteceği konuşulurken yapımcı düğmeye bastı dizinin bu sezonda devam edeceğini duyurdu ve dizi ekibi aralarındaki anlaşmazlık konusunda uyardı. Senaristler ise dizinin yönünü değiştirerek seyircinin ilgisini tekrar kazandı.

FAKAT SETTEN GELEN HABERLER BAMBAŞKA: Her ne kadar dizi setinde şu sıralar sular durulmuş gibi görünse de içerden sızan bilgiler pek iç açıcı değil. Başroller Eda Ece ve Şevvam Şam Talat Bulut ile hala konuşmuyor ikili sahnelerde aksaklık yaşanıyor.

ÖPÜŞME SAHNESİ KRİZİ: Talat Bulut, yargı süreci boyunca kendisi hakkında sert açıklamalar yapan rol arkadaşı Şevval Sam’ı mahkemeye verdi. Dizinin senaryosunda yer alan öpüşme sahnesi krize yol açtı. Öpüşme sahnesini Şevval Sam mı sansürletti?

İki oyuncunun aralarında yaşanan bu gerginliğin set ortamına nasıl yansıyacağı ise merak konusuydu. Kamera önünde profesyonelce işini yapan oyuncuların, set aralarında ise birbirlerine karşı mesafeli davrandığı biliniyordu.

ÖPÜŞME SAHNESİ NE OLDU: Ancak geçen haftalarda Talat Bulut ile Şevval Sam’ın senaryoda yer alan öpüşme sahnesinde oynamadığı ortaya çıktı.

“Yasak Elma” nın bir sahnesinde Halit (Talat Bulut) ile Ender (Şevval Sam) karakterlerinin yakınlaştıkları anda sahnenin aniden bitmesi dikkat çekti.

Senaryoda yazılmasına rağmen öpüşme sahnesinin Şevval Sam’ın itirazı nedeniyle çekilmediği konuşuluyor.


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.