Yasak Elma 112. yeni bölüm fragmanı (20 Eylül 2021 Pazartesi yayınlandı izle

Fox TV ekranlarında yeni sezonuyla başlayan Yasak Elma dizisi izleyicilerden tam not aldı Yasak Elma 112. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yasak Elma 112. bölüm fragmanı çıktı mı? Yeni bölümde neler olacak?

Yasak Elma 112. yeni bölüm fragmanı (20 Eylül 2021 Pazartesi yayınlandı izle

Yeni sezonu başlayan Yasak Elma Fox TV ekranlarında bugün izleyici ile buluştu. Büyük beğeni toplayan dizi konusu ile dikkat çekiyor. Yeni sezona bomba gibi başlayan Yasak Elma'da yeni bölüm fragmanı çıktı mı merak ediliyor. Son bölümde yaşananlar sonrası yeni bölüm daha da merak edildi. Yasak Elma 112. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yasak Elma 111. bölüm kesintisiz izle! Yasak Elma 112. bölüm fragmanı ne zaman yayımlanacak?

Büyük patlamanın ardından altı ay geçmiştir ve artık hiçbir şey eskisi gibi değildir. Yıldız'ın hayatı bambaşka bir yöne doğru evrilirken, Ender'in gelmesi onun yaşadığı sorunlarla mücadele etmesine yardımcı olacaktır. Yıldız'ın hayatına yeni giren yan komşusu Kumru ise farklı karakteriyle herkesin hayatına bomba gibi düşer.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.